Как нефиг делать• 25 октября 2024

Моя кухня До і Після

Привіт!
Дівчата, без вас ніяк.
Можливо пам‘ятаєте мою кухню Ікеа?
Так от.. сусід поставив паркан, який дуже псує вигляд.
Були дерева, то осінні, то засніжені, то зелені, то цвіли то плодоносили, а зараз … отаке
Що тепер робити?
Жалюзі?
Можливо ми дістали сусідів, ніяких штор не поставили і їм набридло бачити нас як в кіно))
З сусідами гарні відносини. Чоловік каже «може їм половину грошей запропонувати? Все ж це спільний паркан»
А я🗿🗿🗿

Щось можна зробити?
Ируся-пуся• 25 октября 2024
А что там забор решает? Дома морда к морде... Туи высадите вдоль забора

Анонимус Я• 25 октября 2024
Жалюзи или штора
Меня бы саму напрягало не закрытое окно, через которое меня вечером видят с улицы
Поліцейський патруль• 25 октября 2024
Шторы..что еще? Или заставить соседа убрать забор..
Василина Семеніч• 25 октября 2024
а что Вы от них хотите ? имеют полное право
Без комплексів• 25 октября 2024
посадите на своей территории.
автор Как нефиг делать • 25 октября 2024
Ответ дляИруся-пуся
Я можу лише чимось закрити вікна.
Паркан одразу за моїм. фундаментом. Мені немає місця щось садити
Котогосподиня• 25 октября 2024
А дерева де? Він їх спиляв за для паркану?
Забобонний фрукт• 25 октября 2024
Звикнете, справа часу. Ви ж не 24 години на добу дивитесь у те вікно.
Якщо хочете трохи естетики, то посадіть навпроти паркану якісь туї, наприклад.
Ответ дляКотогосподиня
Так

Незламна Україна• 25 октября 2024
Хотите, чтобы растения радовали глаз, как раньше, посадите что-то со своей стороны.
Ответ дляАнонимус Я
Жалюзи или штора
І мене напрягало але поки я думала, що повісити то якось звикла
Вподобайден• 25 октября 2024
Посадите туи или что-то вечнозеленое и будет опять зелено весь год
Люблю джаз• 25 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Я можу лише чимось закрити вікна.
Посадіть щось, що плететься по паркану
Незламна Україна• 25 октября 2024
Нет места садить - поставьте растения в контейнерах.
Ответ дляНезламна Україна
Немає де. Фундамент і паркан
Хіба в горщиках на підвіконня. Але основна порада мені потрібна які штори повісити щоб підійшли в стиль кухні
Руда ліса• 25 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Я можу лише чимось закрити вікна.
Туи и в горшках, вроде, есть в магазинах.
Україна наше все• 25 октября 2024
Посадіть декоративний виноград щоб закрив сітку, буда картина за вікном. А поки ролет якийсь.
Ответ дляРуда ліса
І подруги радять туї в горшках
А я щось не уявляю..
Думала жалюзі якісь класти
Україна наше все• 25 октября 2024

Репетиторша• 25 октября 2024
Автор , скільки користуєтеся кухнею ? Бо відгуки на фасади дуже невтішні …
Папобус• 25 октября 2024
Я думаю вы просто решили похвастаться кухней.
Кухня красивая.
Но тот паркан ничего же не изменил, остается надеяться на фикус и диффенбахию.
Два-три тижні і фсьо• 25 октября 2024
А у вас с нарушением дома расположены что ли? Не должны же так близко по идее, чтоб прям отмосткой вплотную к границе.

Досадно, кухня красивая.
Я бы шторы вешала, если вдоль забора посадить ничего нельзя.
Застряла• 25 октября 2024
Какой то низкий забор сосед поставил
Ответ дляУкраїна наше все
фото
Гарно. Там лише в ящиках хіба. І дуже вузьке місце до паркану. Я не можу собі стілець поставити щоб вимити вікна. А листя винограду треба підмітати
Я ледве влізаю туди
Та не реву я• 25 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Я ледве влізаю туди
ого, а чого ви так будинок будували близько до сусідів7
Ответ дляРепетиторша
Перед війною поставила восени
Вже є плями які не відтираються.
Але не критично, не дуже помітно
Репетиторша• 25 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Немає де. Фундамент і паркан
Такі кухні класні з короткими шторами на пів вікна
a.ostroverh• 25 октября 2024
Может посадить ипомею? Однолетник вьющийся, цветы как грамоффоны и разного цвета. Должно быстро заплести.

Виноград дикий? Но он многолетник, соседу может не понравиться ветки тяжёлые на заборе

Или действительно что-то себе на окно поставить в горшках

А можно фотопечать каких-то кустов к забору прикрутить) и менять под настроение
Ответ дляПоліцейський патруль
Штори, тюль, римські, жалюзі звичайні, жалюзі дерев‘яні?
От про це питаю
До сусіда претензій нема.
ИМХОля• 25 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Я можу лише чимось закрити вікна.
На фундамент вазони поставте.
А взагалі, чого ви так близько до сусідського участка побудувались? Є ж якесь законодавство, наче 3 метра повинно бути від межі.