Интимная• 26 октября 2024

Букінг бронювання

Скажіть , будь ласка , якщо при бронюванні написано безкоштовне бронювання до 25 листопада , то я не розумію мені все одно потрібно вказати карту точну банківську карту якою я буду платити , ?? І як скасувати безкоштовно якщо не вийде поїхати ?
автор Интимная • 26 октября 2024
Вибачте я мала на увазі букінг Booking.com 😊
Ядвига Юсьлегко• 26 октября 2024
Там є умови, подивіться
Мальовнича даль• 26 октября 2024
Так, карту потрібно вказати, потім при оплаті можна змінити на іншу. Якщо є безкоштовна відміна, то просто в один клік відміняєте
O-Yumi• 26 октября 2024
Так, потрібна картка. Якщо безкоштовна відміна, просто скасовуєте бронь та й усе. Але деякі готелі можут заблокувати на картці суму за один день проживання. Якщо відміняєте бронь, гроші повертаються, ала на це може піти певний час (іноді до місяця)