Сусідка зверху• 26 октября 2024

Черги на пунктах пропуску Україна - Польща

Хто нещодавно їздив з України до Польщі, чи великі черги були на пп, чи довго ви стояли у черзі? Незабаром буду їхати до Польщі пасажирським автобус та якщо чесно дуже переймаюсь через ці черги, через це хочу придбати квиток на літак на два дні наперед
Джонсонюк• 26 октября 2024
Через який пропускний пункт?
Янгол в камуфляжі• 26 октября 2024
Їдьте поїздом, це зазвичай без затримок, максимум - година від графіка
Чаклунка-ведунка• 26 октября 2024
на який литак ?
Меряю от 0• 26 октября 2024
Каникулы детские. Думаю пробок прибавится.
автор Сусідка зверху • 26 октября 2024
Ответ дляДжонсонюк
Через який пропускний пункт?
Усі, мене усі пп цікавлять
автор Сусідка зверху • 26 октября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
на який литак ?
Аеропорт Шопен
Джонсонюк• 26 октября 2024
Ответ дляСусідка зверху
Усі, мене усі пп цікавлять
В усіх усіх по різному
Губи з філером• 26 октября 2024
17 жовтня їхали через Угринів, черги взагалі не було.
Белочкой зови• 26 октября 2024
Мама їхала 5 днів тому, черг особливих не було, за дві години пройшли обидві митниці і догляд речей. А потім тільки їх автобус загнали ’ на яму’ і ще десь години 4 чекали у приміщенні. На зворотньому шляху пройшли швидко, навіть здається приїхали раніше , ніж по графіку обіцяли
Мороженная курица• 26 октября 2024
Краковец, стоит автобус уже 10 часов и конца не видно