Шмоточницаца• 26 октября 2024
Це тільки я такий динозавр, а в усіх містах вже є?
Лунтик-паунтик• 26 октября 2024
Картинку видела много раз, только обратила внимание, в первом ряду сам с собой любовью занимается 😂
Всміхайлик• 26 октября 2024
Вам будуть безкоштовно показувати кіно, а наступним відвідувачам будуть за гроші показувати кіно з вами в головних ролях.
Кіна не буде• 26 октября 2024
Ответ дляВсміхайлик
Я не тону• 26 октября 2024
я з Рівного, не всьому, що пишуть в телеграм треба вірити.
і не тільки в телеграм.
всемВсёИмного• 26 октября 2024
Бред из тг каналов, набивающих себе такими кликбейтами подписчиков.
Новости из разряда В Киеве открылся ресторан, где за 300 гривен можно безлимитно есть морепродукты и пить просекко.
Коли мовчу- приємна жінка• 26 октября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Та он как я, туда выспаться пошел)
Анонимарик• 26 октября 2024
Саме для таких як ви зараз усі підряд рекламують тестування з медіаграмотності.