ПешитеБесАшипок• 26 октября 2024

Приснилось, що тато привів мене на кладовище

Мені сьогодні вночі приснилось, що мій померлий тато привів мене на кладовище. Та щось каже, ніби мама нас сюди послала. Що це може означати?
Зайченя• 26 октября 2024
А мама где?
автор ПешитеБесАшипок • 26 октября 2024
Ответ дляЗайченя
А мама где?
В сенсі? З нею все добре
Зайченя• 26 октября 2024
Ничего плохого не вижу. Мне папа иногда снится когда хожу к нему на кладбище. Поставьте свечку за него в церкви и помолитесь.
Мрію про космос• 26 октября 2024
Я бы сходила на кладбище проведать могилу папы и в церковь .
Ничего страшного в этом сне нету
автор ПешитеБесАшипок • 26 октября 2024
Ответ дляМрію про космос
Ничего страшного в этом сне нету
Я ходила два місяці тому, живу за 600 км, тому не часто можу сходити
Мрію про космос• 26 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Церква завжди поруч.
Туди б я і пішла. Замовила поминальну службу і віднесла панахиду.

Так би зробила я. А ви вже дійте як бажаєте
Инста_Богиня• 26 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Поставьте в церкви свечу за здравие.
Можете ещё записку с именем (она называется треба) на упоминание во время молитвы отдать.