ИМХОля• Изменено 26 октября 2024
Ви б переїхали із Києва в Кишинів?
В зв´язку із тим ,що вам дістається квартира в спадок там ,щоб відразу переїхати та там жити і було житло
Україні немає житла
Тоскующая• 26 октября 2024
Складне питання. Якщо є діти і немає невиїздних чоловіків, то переїхала б тимчасово, поки війна. А потім вже дивилась би де краще і що робити
А_мій_самий_самий• 26 октября 2024
Если б выпустили ,пожил бы в молдове,а че там как свои все,бывший совок
Не пириживай• 26 октября 2024
Если я одно и ничего не держит в Киеве, то да. Вернуться всегда можно.
Телячі ніжноСті• 26 октября 2024
Конечно же
Тут война на года и никаких улучшений
Смысл сидеть под ракетами ? Можно спать в тишине , и вся Европа рядом, аэропорт и тд
Тут война на года и никаких улучшений
Ух яка ж Я• 26 октября 2024
Ні, в Кишинів би не переїхала. Якщо переїжджати, то вже в якусь не пострадянську країну.
Ваша прЭлесть• 26 октября 2024
На час війни, чому б і ні. Якщо є можливість працювати онлайн і гарна зп. А потім можна продати і повернутися.
Матраскин Брат• 26 октября 2024
Тимчасово так, але потрібно моніторити ситуацію, бо ніхто не гарантує, що там не буде двіжа також.
Застряла• 26 октября 2024
Конечно. Любая страна , где шахеды не залетают в квартиры, мне подойдёт. Мозги есть -на жизнь заработаю.
Як ухурделю• 26 октября 2024
Во время войны пару раз ездила в Молдову на несколько дней, не понравилось там . Люди там не такие. Хотя у меня там родственники по отцу,но я не общаюсь с ними т к они полностью ватники и мечтают о советском союзе. Но если бы не было выбора, конечно жила бы,но недолго,уехала бы в другую страну
ДА да да• 26 октября 2024
Багато разів була проїздом, іноді декілька днів, візу чекала там
Нізащо б там не жила, кацапська мова фореве, бек ту the Soviet Union
Прикладаю фото біля вокзалу, барахолка багатометрова, де ніхто нічого не купує
ИМХОля
• 26 октября 2024
Ответ дляЗастряла
В Молдову за час війни не раз шахіди залітали(
В Румунію теж