Простецкая• 29 октября 2024

Шукаю квартиру в франківську без ріелтора! З хорошим ремонтом.

Мядуза аля моргонер• 29 октября 2024
І ви думаєте, що вони тут?
автор Простецкая • 29 октября 2024
я думаю, тут можуть бути прості люди, які можуть здавати квартири!
Мядуза аля моргонер• 29 октября 2024
Ответ дляПростецкая
прості люди виставляють свої оголошення як мінімум на олх..не підійшло вам нічого там?
Сизоока бестія• 29 октября 2024
Ответ дляПростецкая
Люди, які здають нормальні кв, зацікавлені перестрахуватись і залучити ріелтора. Тим більш, що його послуги сплачує орендар
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляСизоока бестія
Согласна. Я хоть в Киеве, но ни разу не соглашалась сдать квартиру без риелтора
Аноним_1859• 29 октября 2024
Тільки олх
автор Простецкая • 29 октября 2024
Ответ дляСизоока бестія
я так розумію ви у справі?!
як ріелтори деруть 100% комісія
ну добре б там 50% - нема питань
автор Простецкая • 29 октября 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
прості люди - потім віявляються не простими, а ріелторами
автор Простецкая • 29 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
я в Киеві здаю квартиру без ріелтора, бо розумію, які важкі зараз часи
Сизоока бестія• 29 октября 2024
Ответ дляПростецкая
я так розумію ви у справі?!
як ріелтори деруть 100% комісія
ну добре б там 50% - нема питань
Я орендар і я зрозуміла, чому квартиру намагаються здати через ріелтора
Мядуза аля моргонер• 29 октября 2024
Ответ дляПростецкая
А я при чому до цього?) Чекайте, ще й анонімно, може тут свята простота знайдеться, щоб вас взяти на квартиру)))
автор Простецкая • 29 октября 2024
Ответ дляСизоока бестія
справа в тому, що совісті немае
100% комісія занадто
вже треба писати одразу 200% ))
автор Простецкая • 29 октября 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
простота не потрібна
просто не розумію чому деруть 100%
Сизоока бестія• 29 октября 2024
Ответ дляПростецкая
справа в тому, що совісті немае
100% комісія занадто
вже треба писати одразу 200% ))
Погоджусь, ріелтори мають заробіток майже з повітря
автор Простецкая • 29 октября 2024
Ответ дляСизоока бестія
я про те ж

і вони всюди, де не глянь

Беріть 50% - не проблема

За квартиру у Франківську 15000 припустимо - просто так ріелторам теж 15000 невідомо за що
КонФФетОшка• 29 октября 2024
Ответ дляСизоока бестія
А що вам це дає? У більшості випадків договір оренди нотаріально не засвідчується, жодної сили не має, і тим більше, ріелтор жодної відповідальності не несе.
автор Простецкая • 29 октября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
і мені цікаво
автор Простецкая • 29 октября 2024
і це таке відношення до біженців зі сходу, які змушені бігти від війни.

А західні наші брати та сестри продовжують безбожно на цьому наживатися, як і на початку війни
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляПростецкая
Ваше право 🤷🏻‍♀️
автор Простецкая • 29 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ваше право 🤷🏻‍♀️
так, бо хтось наживаеться, а хтось співчувае
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляСизоока бестія
Согласна. Но люди очень хитрые. Сдаешь без риелтора, то они на 2-3 месяца снимают квартиру по цене долгосрочной
Сизоока бестія• 29 октября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Я десь писала, що мені це чимось допомагає? Я орендар, я б зняла і без ріелтора
автор Простецкая • 29 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
все хитрые по своему, но риелторы хитрее всех )

как то ж раньше люди могли договариваться!?
Блакитне небо• 29 октября 2024
Ответ дляСизоока бестія
Дуже дивно!
Я орендодавець і зацікавлена, щоб мені меблі не потрощили орендарі, а ріелтор зацікавлений лише у тому щоб швидше здати квартиру пофіг кому і що там буде після жильців
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляПростецкая

Каждый пытается обезопасить себя, как может
Мне с риелторами норм, кому-то норм без них 🤷🏻‍♀️
Ищите тот вариант, который подходит
Блакитне небо• 29 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Чому?
Я он збираються здавати і мені важливо, щоб мені квартиру не убили, бо білі стіни, дубові столешні і ремонт під себе(здаємо, бо вирішили остаточно жити в Польщі, а продавати після закінчення війни)
автор Простецкая • 29 октября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Чому?
пишіть, будемо домовлятися
краще вам завдаток дати, ніж ріелтору віддати
автор Простецкая • 29 октября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Чому?
до речі, ріелтор вам не дасть гарантію цілісності меблів!

це вже, які орендарі попадуться
Владина• 29 октября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Чому?
І як вам у цьому допомагає рієлтер? Приходить перевіряти чистоту стін чи сам відмиває? Рієлтер бачить людей так само, як ви, уперше. І які вони - не знає.
Зоя Жорівна• 29 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
А що ріелтор такого робить, які гарантії він може надати, що без нього Ви не погоджуєтесь здати квартиру? Я без сарказму, якщо що. Просто нещодавно здали квартиру без ріелтора. Але мені телефонували і ріелтори і пропонували свої ексклюзиви і таке інше. Та я не погодилась і люди, які заселились, теж шукали житло без ріелтора, щоб не сплачувати зайвих коштів.