Муж показал переписку с его коллегой арабом.
А чему собственно удивляться...
Я живу в Німеччині і повірте, з арабами тут тягаються(саме тягаються) ті, хто дома спав з усіма алкашами в своєму селі чи щось такого. Бо вони не ходять на курси і на роботу і займаються знайомими справами.
А всі інші знають, що спати з арабами чи турками, то собі гірше, бо вони розтріпають по всьому місту, і роздадуть номер телефону, бо іх всі украінки відштвають і якщо якась одна знайдеться, то будуть знати всі араби , турки і звісно українці.
Переписка схода на переписку сопляків поків 15, яким вдруг перепало😂
Ответ дляСтрекоза любви
Логіка дивна. До прикладу, коли я була в Австрії, то знімали разом з українкою велику квартиру. Нормальна, доглянута, гарненька, струнка білявка. Так, любила бути в стосунках, секс. І він в неї був. І з австрійцями, і не тільки. І в Україні був.
Я, в свою чергу, взагалі не цікавилася чоловіками. Сама теж гарно виглядаю.
То чому ви одразу за однією жінкою зробити загальний висновок про всіх?
Чесно, якось тупо.
Так в цьому і є ціль, представити всіх українських жінок за кордоном шльондрами. При чому не просто шльондрами, а саме які дають арабам. Чи сірійцям. Таке я чула тільки від руських. Це іхні мріі, бо вони не можуть прийняти, що іхні дівки платять гроші в раші щоб через агенство познайомитися з німцем і переіхати, а наші приіхали і вчаться😂 хоча є знайомі, які зустрічаються з кимось, але явно не з арабами, це типу моветон.