ЛеньГуглить_правда• 27 октября 2024

Повістка на ВЛК заброньованому

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чоловік має бронь від підприємства. На блокпосту видали повістку для проходження ВЛК. Збирається у військомат. Боятися чи ні?))
Пугачиха• 27 октября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Не треба ніякого ВЛК
Ну да, наверное поэтому те кто учатся все равно раз в год проходят. Комиссию раз в год все должны проходить, не зависимо от брони или учёбы.
konfeto4ka24• 27 октября 2024
Ответ дляПугачиха
можете проходить,я же Вам не запрещаю, есть закон,есть постановление, забронированным направление на ВЛК не нужно.
Пургену мне• 27 октября 2024
))
сою не люблю• 27 октября 2024
Ответ дляРаздражевская
ВЛК буцім-то скасували, чи щось таке...
не чудіть
Поліпривіт всім• 27 октября 2024
Ответ дляНиколай-b526
есть бронь - прошел ВЛК....
У нас отсрочка, тоже проходили ВЛК
Раздражевская• 27 октября 2024
Ответ длясою не люблю
не чудіть
https://life.pravda.com.ua/society/minoboroni-rozr...
Галя-краля• 27 октября 2024
підкажіть, якщо виписали бойову повістку - це вже забирають? брат прийшов дані оновити, а йому виписали
сою не люблю• 27 октября 2024
Ответ дляРаздражевская
читайте уважно
Бабайко• 28 октября 2024
Ответ дляГаля-краля
Да, значит уже всё