Може хтось знає- де можна пройти курс лікувальних масажів в Києві в Соломʼянському районі або ж масажиста який приїде додому для немовля до 1 року?
Стрекоза любви• 27 октября 2024
Зі свого досвіду, я б зверталася в центри реабілітації, де працюють з дітками з певними порушеннями рухливості. Зазвичай там кращі спеціалісти, ніж в поліклініці.
Ответ дляСтрекоза любви
задача тепер знайти такий центр, щоб я могла туди пішки добиратись
Дякую за відповідь!
Ответ дляРоллс-Ройс
Идите в поликлинику, там есть масажист.
Можете договориться.
Думаєте я не була?)