Не боюся осуду• 28 октября 2024

Рожать во время войны без поддержки мужа

Всем привет! Здесь есть советчицы, жены военных, которые планируют зачатие ребенка в ближайшем будущем не просто в Украине, а в прифронтовых городах ? Рассказываю свою ситуацию: мне 31, муж военный, естественно я уже практически одна 3ий год. Умом понимаю что ребенок мне сейчас реально не нужен, беременность я буду одна, воспитывать тоже. Муж поможет только финансово, но и тут расчитыватт на это нет смысла, так как с ним может случиться все что угодно.. Но и хочется конечно ребенка! потому что хочу уже быть мамой, заботиться, воспитывать, не хочу остаться одна на старости. я вижу много бездетных женщин в возрасте, я бы не хотела жить как они... у меня есть маленькая финансовая подушка около 5 тыс дол, своя квартира в прифронтовом большом городе, свое авто и работа сейчас. В голове который год уже каша из за этой войны. просто рыдаю
Платье Длинное бальное• 28 октября 2024
Автор, розумію вас, тільки мені 33 і є квартира в якій можу жити але не моя в більш менш спокійному регіоні, але живу в цьому місті одна, без родичів. Думки про те що з чоловіком щось станеться, і вже я не зможу народити від нього дуже накривають іноді. Але не наважуюсь без нього все одно, боюсь сама не впоратись. Життя з кожним днем тільки погіршується на жаль

Сумчатая кошка• 28 октября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
4 максимум і то
А потім що? Автору всього 31 і жодних умов для дитини на даний момент
автор Не боюся осуду • 28 октября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
чого це немає умов? є житло моє, є окреме житло чоловіка у передмісті, є житло у моїх батьків у іншому місті, але це все в одній області , харківській. у мене є невеликі збереження та своє авто.
Головний кошак• 28 октября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
При таких вводных- это очень эгоистично. Я хочу! Это хорошо, но что дать ребеночку? Войну? Папу на фронте и неизвестное завтра….. обождите или измените данные, хотя бы не прифронтовой регион и Папу в семью
А если война на 10лет,а вам уже 30! ??? Жизнь не стоит на месте. Если 18-20,то можно ещё подождать 5-10лет, но не рожать же в 5м десятке
Головний кошак• 28 октября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
В смысле ’всього’??? Она уже старородящая! Куда тянуть. Это Украина,здесь все рожают молодыми и здоровыми,а не на подходе к пенсии
автор Не боюся осуду • 28 октября 2024
Ответ дляГоловний кошак
ось і я про це! я б залюбки виїхала в тихий регіон, якщо б квартири не коштували космічних сум і спокійненько собі б народжувала. але ж жити на зйомі, коли хазяїн квартири може виставити тебе будь коли , навіть з дитиною, ми не захищені в цьому плані в Україні, або підвищити ціну за оренду коли йому треба. ось це проблема теж
Элька-Карамелька• 28 октября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Мене мама народила майже в 36, це дуже пізно, я нікому не раджу після 35 народжувати, і то в коайньому випадку, всьому свій час і цей мій досвід.
Навіть у сім´ї олігархів всі ці діти в ~ 50 тупість, моя думка
А ще автор розраховує, що дитина буде розважати її на старості років, а це не так, буде навпаки
Элька-Карамелька• 28 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
тому що в країні війна
якби це був мирний якийсь 2008 рік, де про війну навіть ніхто не думав, то питать нема
Сумчатая кошка• 28 октября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Абсолютно не пізно

Сумчатая кошка• 28 октября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Ви застрягли десь в минулому столітті
Сумчатая кошка• 28 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Так війна це все нівелює, воно втратило цінність, і чоловіка у вас чоловіка в даний момент нема.
автор Не боюся осуду • 28 октября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
а особисто у Вас є діти та чоловік?
Элька-Карамелька• 28 октября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Ви застрягли десь в минулому столітті
Та ви шо? А про те, що на роботу не хочуть брати вікових в Україні брехня?
а оці віакансії шукаємо до 30, до 40? Брехня
Закусенец• 28 октября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Не шучу, ви автору гарантію дасте що у неї буде безпроблемна дитина і нічого з чоловіком не трапитися? Дивні ’шутки’.
В ви дасте що завтра вас машина не переїде… фантазерка
автор Не боюся осуду • 28 октября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
бо я шукаю таких же як і я . перечитайте мій пост : Здесь есть советчицы, жены военных, которые планируют зачатие ребенка в ближайшем будущем не просто в Украине, а в прифронтовых городах ?
Элька-Карамелька• 28 октября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
автор, а не Дай Боже, щось станется з чоловіком і він буде інвалідом важким, а зверху до цього пристарілі батьки, яких тягнути? Якщо розбомблять житло і авто? Ой
Закусенец• 28 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Не слухайте цих то ток, засруть навіть янгола☹️
Элька-Карамелька• 28 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Є знайома, не я
2 викидня через стреси... Але у неї є дитина від першого шлюбу правда
У чоловіка поранення, а він далі хоче воювати, вона ображаєтся і проти
Синиця у спідниці• 28 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Автор, я живу в Харькове, муж военный, мне 39 лет и ждем первого ребеночка. Никого не слушайте, рожали всегда и во все времена, тут никто не советчик. Я считаю так, идеального времени все равно не будет, всегда какие-то проблемы, то возраст, то финансы, то война и т.д. Слушайте себя и свои чувства. И да, мой гинеколог говорит, что в этом году как никогда женщины стали больше рожать и именно в Харькове, так что желаю Вам удачи в принятии решения и ничего не бойтесь, дети - это радость!

Мольфарочка• 28 октября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Солому скрізь не підстелиш. Якби всі так думали, що має бути дитина з проблемами..
Мольфарочка• 28 октября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
В 39 родила , когда захотела
Из страха -нет
Автор має рацію. Можна і в 35 захотіти і не змогти. У всіх різні організми.
Птица Говоруша• 28 октября 2024
Ответ дляМольфарочка
31 год это не критический срок , Меня мама при совке в 42.
Мольфарочка• 28 октября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Бачила інтерв´ю з лікаркою -волонтеркою, яка народила в 50 під час війни. Але ж ви авторці цього гарантувати не можете, що в 42 вона зможе народити.
Птица Говоруша• 28 октября 2024
Ответ дляМольфарочка
ну она и в 31.. маман до сих пор в теме. Поехала с папой в гастротур, а ей 80на минуточку
Мольфарочка• 28 октября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
А якщо путін застосує ядерку і ми всі помремо? Що робити пропонуєте?
Мания-Величия• 28 октября 2024
Ситуация тяжёлая. Но я за рожать. Это ещё не факт, что раз и получится. Надо пробовать забеременеть.
Птица Говоруша• 28 октября 2024
Ответ дляМольфарочка
сейчас вообще никто ничего гарантировать не может никому
со страха точно рожать не нужно
и я офигела от ’ожидание’ и реальность материнства
муж отличный...с декрета выползла на 3 месяц
Кросівки оригінал• 28 октября 2024
Ахаха у вас якийсь здвиг в голові, треба лікуватись
По перше 31 і сама на старість, по друге яка дитина в прифронтовому місті
Мольфарочка• 28 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Знаю родину, яка довго мріяла про дитину. Не виходило багато років. Вік наближався до 40. Завагітніла в чужому будинку в іншій області, який винаймає як ВПО. Їі щастю немає меж, бо має донечку.Чоловік її теж може загинути в любий момент, хоч і не військовий.
Ви для себе вирішіть. Наскільки ви особисто мрієте про дитину?
Якщо вона вам потрібна, тоді плануйте вагітність. Добре, якщо все вийде.
І до батьків можете виїхати з зони бойових дій. Обстрілюється і прифронтове місто -це трохи різні речі. Обстрілюється більша частина країни.
тянитолкайка• 28 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
овариальные запасы с возрастом уменьшаются.. да и тяжелее становится. я уже не такая как была в 20
з дитиною вже не зможете там жити, бо це колосальна відповідальність