короткопамятна• 28 октября 2024
булочки з творожного тіста
Хто має перевірений рецет. Хочу спекти маленькі солоні булочки. Дякую!
Дивне створіння• 28 октября 2024
Рецепта нет, не пекла никогда
Только что достала из духовки сырники, а они как булочки на вид, пушистые)
Обычно обжариваю по минуте с двух сторон, потом в духовку. А сегодня решила без обжаривания запечь
Одна_на_всей_планете• 28 октября 2024
Ответ дляДивне створіння
Рецепта нет, не пекла никогда
От найголовніша риса типової порадниці - по темі не відповісти, але себе похвалити.
Хіба тема про сирники, чи автор просила поділитись, що ви там готували?
Дивина просто.
Одна_на_всей_планете• 28 октября 2024
Автор, погугліть ’гужери’.
Це заварні булочки з сирного тіста. Сир можна замінити на творог, лише добре перетерти, щоб грудочок не було. Я пекла, смачно, але рецепт дома на листочку записувала)
Дивне створіння• 28 октября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Дивина просто.
Где я хвалила себя?
Совпало просто - только достала сырники ,а они как булки. Смеюсь с мужем и тут читаю тему