Чучало яблуні• 28 октября 2024

Як з цим боротися? Фото

В сина на копчику синяк який не проходить 5 місяців бо він його постійно травмує. Лежить на підлозі і резинка від штанів йорзає, на дивані лежить і соваєтся. То з ліжка сповзе і тернеться . Тільки почне проходити і знову те ж саме. Мабуть судини надто рихлі. Вже чим тільки не мазала. Як вилікувати той синяк? Як зробити так щоб він не травмував більше? Щось мене це починає напрягати!
Маю рацію• 28 октября 2024
Это не синяк. Совершенно

Добро с Кулаками• 28 октября 2024
Труси поміняйте і штани
12 галюцинаций• 28 октября 2024
Хай пропьє аскорутин. Прикладайте лід, коли вдариться.
автор Чучало яблуні • 28 октября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Він не зауважує вже навіть що треться. Йому не болить він і не плмічає
автор Чучало яблуні • 28 октября 2024
Ответ дляМаю рацію
Это не синяк. Совершенно
А що?
Розвідка Маші• 28 октября 2024
це грибок
Стопясят раз обсуждала• 28 октября 2024
Це не синець. Схоже на інфекцію стару грибкову
Стопясят раз обсуждала• 28 октября 2024
Укус
автор Чучало яблуні • 28 октября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Перевіряла стаканом, як казала дерматолог, це судинки

Для драки• 28 октября 2024
Може то гемангіома така?
Коко На Страже• 28 октября 2024
Не может быть такой синяк 5 месяцев. Сходите к другому доктору
автор Чучало яблуні • 28 октября 2024
Ответ дляДля драки
Може то гемангіома така?
Це зʼявилось влітку, коли син вдарив сідлом від велосипеда ( з його слів)
автор Чучало яблуні • 28 октября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Вже і васкуліт підозрювала дерматолог. Але ж при васкуліті множинні висипи і є інші симптоми . А син ні на що не жаліється.
автор Чучало яблуні • 28 октября 2024
Ответ дляКоко На Страже
А що це може бути?
Белоснежко• 28 октября 2024
О, я помню любила на спине кататься в ванне с пеной, постоянно был такой копчик и низ спины
Белоснежко• 28 октября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Да, это лопнули сосуды, не слушайте бред что тут пишут. Я выше написала от чего у меня такое было в детстве
автор Чучало яблуні • 28 октября 2024
Ответ дляБелоснежко
Він теж так робить. Але я наголошую щоб не робив. Каже, що не робить. Але вчора знову свіжі крововиливи зʼявилися😞.
Белоснежко• 28 октября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Накатает так что будет болеть, сам перестанет))) я помню это было просто экстаз кататься, сейчас бы не поняла этого прикола и от веса уже больно так делать, а тогда прям ждала когда же будет ванна готова. Перестала когда стало больно, когда зажило снова каталась, но больно стало быстрее и как-то само собой прошло
Забула що?• 28 октября 2024
Родимое пятно.
Монгольское пятно почитайте

автор Чучало яблуні • 28 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
Родимое пятно.
Монгольское пятно почитайте
Це не те
Осьминожко• 28 октября 2024
Вначале подумала что это грудь, даже начала себя ласка, а это попка ребенка фу