жижифреймут• 29 октября 2024

Прокинулась любов до читання (не у мене)

Востаннє сину купувала Маленького принца та серію Лицаря-Дракона, прочитав всі три книжки за 2 тижні, мене це, м´яко кажучи, здивувало, бо зазвичай якщо і починає читати то доволі швидко стає нецікаво, а тут якась аномалія сталась. Сину 11 і це що, прокинулась любов до читання, чи просто вибір був вдалий? Те що брала раніше читати не хоче бо знає що там було і йому не сподобалось, лише Поттера продовжив, а було закинув на самому початку першої книжки, дайте поради що є схожого з вище перерахованого, будь ласка, якісь фентезі, пригоди, детективи теж будуть доречні, бо якщо вже пішов Поттер, то далі там детективу буде все більше, буду дуже вдячна за поради
Кумедний ґудзик• 29 октября 2024
Персі Джексон кажуть цікава серія, щось а-ля Поттера, Артеміс Фаул ще детектив цікавий, як і Персі Джексон має екранізацію

Баррикадница• 29 октября 2024
Свята дитина ! Радійте !
Баррикадница• 29 октября 2024
Я б порадила Толкіна, Льюїса ще.
автор жижифреймут • 29 октября 2024
Ответ дляБаррикадница
Свята дитина ! Радійте !
Ви не уявляєте наскільки я зараз рада
автор жижифреймут • 29 октября 2024
Ответ дляБаррикадница
Я б порадила Толкіна, Льюїса ще.
А Володар Перснів хоч на початку схожий на першу книгу Поттера? Бо Толкіна знаю не кожна доросла людина може осилити
Баррикадница• 29 октября 2024
Ответ дляжижифреймут
Чимось так. Схоже. Можна і Хоббіт. Дуже захоплююче.
Жена сантехника• 29 октября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
До Персі Джексона жирний плюс, зі схожого ще є Скандер 2 книжки
автор жижифреймут • 29 октября 2024
Ответ дляБаррикадница
Фільми мені принаймні дуже сподобались, тому й читати якщо що разом будемо) Дякую!
автор жижифреймут • 29 октября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Треба дивитись частіше як я вже зрозуміла на чому заснований той чи інший фільм) Дякую вам

Ищу-брожу• 29 октября 2024
Міські шпигуни,
Нічний експрес,
Еґґі Мортон,
Маленький принц,
Сильмариліон Толкіна
Починати рекомендую з Еґґі, суперський детектив
автор жижифреймут • 29 октября 2024
Ответ дляИщу-брожу
Міські шпигуни,
Нічний експрес,
Еґґі Мортон,
Маленький принц,
Сильмариліон Толкіна
Списочок зберегла, дякую)
сама себе прекрасная• 29 октября 2024
Моєму в 12 неочікувано зайшли твори Жюля Верна після 15 річного капітана по програмі. Це про Шерлока Холмса оповідання, романи. Чарлі і шоколадна фабрика і інші твори автора. Із наших до цього читав Таємне товариство боягузів і брехунів і інші книжки Вороніної. А ще сам ходив в бібліотеку і там брав, що хотів, там зараз багато сучасних нових книжок
автор жижифреймут • 29 октября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Ух ти, оце ви добре нагадали про Жюля Верна, я б без вас і не згадала мабуть, у свій час обожнювала його твори, дуже вам дякую
Шальная коклетка• 29 октября 2024
+
Крихітка на всі• 29 октября 2024
Гравіті Фолз можете спробувати почитати, більшості подобається
Нехай щастить• 29 октября 2024
Рікі-Тікі-Таві, Поткін і Стаббс, Школа Тіні, ще дуже сподобались популярні Останні підлітки на Землі
автор жижифреймут • 29 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
Нам якраз таки Останні підлітки не підійшли, а от інше будемо дивитись, дякую!
автор жижифреймут • 29 октября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Типу мульт серіалу того?
Мейк-ап форева• 29 октября 2024
Ответ дляжижифреймут
Якщо Поттера всього прочитаєте то є сенс Толкіна починати, бо після четвертої книжки починають закидувати, бо атмосфера ставатиме більш похмурою, якщо вам буде норм то Толкін буде очевидним вибором, ще один плюс додам до Персі Джексона кого вам раніше рекомендували, чудова історія, хоч і набагато коротша й простіша

Крихітка на всі• 29 октября 2024
Ответ дляжижифреймут
Типу мульт серіалу того?
Не типу, а це воно і є, якщо мульт подобається то книжка буде доречним додатком до нього
автор жижифреймут • 29 октября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Не дивились ніби, але глянемо обов´язково, дякую)
автор жижифреймут • 29 октября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Те що історія ставатиме все менш дитячою це я знаю, казали мені перед тим я купувала першу книгу, тим не менш вирішила спробувати, с першою точно не прогадала як вже виявилось
Сиренькая• 27 ноября 2024
філіп пулман північне сяйво. Там 3 частини.
Почпли читати бо подивились фільм, а він не закінчений...так і не дозняли, але класний Золотий компас. Але ми і любим таке .