Пампушечка• 29 октября 2024
У кого дуже жорстка вода, який стан вашого волосся?
Моє через деякий час не витримало і почало сильно обламуватися. Купувати окремо для волосся воду так собі варіант. Вичитала, що кип´ячена більш м´яка стає, або розчин соди додавати. Поділіться досвідом, якщо у вас така ж проблема
Фея_3уровень• 29 октября 2024
Дуже погане було . Я переїхала , і тільки потім відростила довге і доглянуте волосся
Може насадку на душ ? Читала що є як фільтри , але не дешево
Балаболка• 29 октября 2024
Не люблю м´яку.Не змивається ні шампунь не мило.А я люблю щоб аж скрипіло.53й рік,волосся на місці.
ОйЙой• 29 октября 2024
Я жила у місті з дуже жорсткою водою. Після миття волосся ретельно виполіскувала у розчині лимонної кислоти (1/2, 1/3 чайної ложки на літр десь) і все ок. Виполоскувати кислоту не треба. Це останнє споліскування і волосся так і сушити
кураГАЛЯ• 29 октября 2024
У нас жорстка вода, але з волоссям все ок. Мию проф шампунем, користуюся кондиціонером на постійній основі.
Пампушечка
• 29 октября 2024
Ответ дляМerida
поставить фильтр. это не дорого. как раз недавно ставили.
волосы, кстати, меня не беспокоили. нормально себя чувствуют. длинные и блестящие. меня волновало, что с пищей это всё в организм попадает
у нас водичка така що фільтр міняти треба буде ДУЖЕ часто( навряд чи це ’недорого’
для їжі купуємо, ніхто у нас не варить з цієї води