Тракторні війська• 29 октября 2024

Кто знаком с накопительной пенсией?

Вот у нас вроде будут уже внедрять накопительную. У меня вопрос. Сейчас уровень пенсии зависит от размера зарплаты перед уходом на пенсию. А если будет накопительная, то уже не будет размер последних лет зарплаты влиять на размер пенсии?
Покорительная• 29 октября 2024
Це тре ну дуже довіряти державі, шоб накопичувати десь на рахунку гроші. Потім як з тими зберкнижками буде: спиз..ять в один момент і крайніх не знайдеш.
Гл. Амурная• 29 октября 2024
нет не будет, почитайте как в Европе.. сам себе накапливаешь на старость...
Шлях до зірок• 29 октября 2024
Ответ дляГл. Амурная
В Европе в основе солидарная система, если вы про Германию. Да и в большинстве других стран тоже
Невгамовна Бу• 29 октября 2024
У мене вже 5-6 років накопичувальний рахунок
Але у світі останніх подій, вже не бачу сенсу, якщо чесно
Пригаю-цибаю• 29 октября 2024
Мені цікаво куди подінеться все, що я платила 20 років у ПФУ, якщо введуть накопичувальну.
Гл. Амурная• 29 октября 2024
Ответ дляШлях до зірок
Я про нее..автор имела ввиду солидарную..
Бронетапці• 29 октября 2024
Цікаво. А якщо комусь зараз 40+, то до пенсії накполювать буде 15-20 років, а тим кому 20+ будуть накоплювати в рази довше. Буде різниця пенсії в такому випадку між тими кому зараз 40+ і тим кому 20+?
автор Тракторні війська • 29 октября 2024
Ответ дляГл. Амурная
Мне бы не хотелось, чтоб если последние годы перед пенсией у меня будет маленькая зп и потом типа 2 тыщи получать.
Шлях до зірок• 29 октября 2024
Ответ дляГл. Амурная
Солидарная, это как у нас. Платят нынешние налогоплательщики
Секс-Бомба• 29 октября 2024
Дивіться. Про то що банківська система от от лопне і буде накопичувальна система я чула ще 20 років назад.
Тоді до нас зайшли граве і аліко і пропонували накопичувальні програми. Зараз напишу свій дрсвід
Новопоштинская• 29 октября 2024
Ответ дляПокорительная
Так це ж хочуть зробити примусово, не добровільно.
Гл. Амурная• 29 октября 2024
Ответ дляБронетапці
Пока непонятно, наверное будет для тех кто только начинает работать...ну а тем кому сейчас за 40, сколько накопят до пенсии, а ранее стаж как-то пересчитают по другому..это я так думаю...я не пенсионный фонд, если что..вроде с 2026 года собираются..
Новопоштинская• 29 октября 2024
Ответ дляБронетапці
А кому добряче за 50? Що встигнем накопичити?
Покорительная• 29 октября 2024
Ответ дляНовопоштинская
Ви шо так, шо так в пенсійний сплачуєте певну суму. Який механізм примусу? Просто буде певний рахунок на ваше ім´я? То вже нюанси.
Бронетапці• 29 октября 2024
Ответ дляНовопоштинская
Ну да... Моїй мамі 55, це їй накопичувати 5 років до пенсії... Якась дурня.
Новопоштинская• 29 октября 2024
Ответ дляПокорительная
Я так зрозуміла, що ці 1-2-3 відсотки добавлять до існуючих податків, а не замість їх.
Шлях до зірок• 29 октября 2024
Ответ дляПокорительная
Увеличат процент
Шлях до зірок• 29 октября 2024
Ответ дляНовопоштинская
Да, по факту это будет просто поднятием налогов
Покорительная• 29 октября 2024
Ответ дляШлях до зірок
Увеличат процент
Накопичення - це про розподілення, а підвищувати можно що завгодно і наскільки завгодно: податки, воєнні збори, і ТД.
Гл. Амурная• 29 октября 2024
Ответ дляНовопоштинская
Да все верно, никто налоги не понизит, те которые в бюджет, чтобы вас на пенсии кормить еще, сами себе копите на счетах государственных..а дальше как карта ляжет..
Мию вікна у мороз• 29 октября 2024
В мене на роботі балувадись такою системою, попередній кризис і гроші переполовинились в гривні. Забрати їх не можна. Зараз досі лежать щось крутять, але на таке розраховувати в наших реаліях не можливо
Секс-Бомба• 29 октября 2024
Граве це європейська компанія
Аліко - американська.
Оскільки 20 років назад я не збиралась доживати до пенсії, то саме пенсійна програма мене не цікавила
А зацікавила програма на навчання дитини.
І я взяла програму на 12 років з мінімальним внеском 300 долл в рік.
Обрала аліко бо можна було вносити гроші в гривні по курсу.
Це був десь 2007 рік. Доллар по 5. Фігня діло
Коли доллар скакнув до 8 я зробила перерахунок щорічної сумми, і далі вже не повишала.
Коли настала криза 2012 я вже сумнівалась чи повернуть гроші, хоч компанія була весь час на зв´язку. Десь в 2014 році в мене з´явились сумніви що компанія просто лопне.
Щоб вивести гроші я дуже багато втрачала.
То я залишила накопичені гроші, і наних навіть капали проценти.
І все одно я чекала піжвоза в кінці строку.
В ніякого підвоха не було.
Тільки податок зняли з процентів.
Мені зараз важко згадати скільки я вклала реальних грошей за 8рокіа. Перші три роки це було по 1500, потім десь по 25 . Ну нехай це буде 16-20 тисяч.
Складні проценти дали через 12 чи 13 років.
Плмню точно що строк закінчився в 21році.
Ми заняли гривні купили доллари і вийшло 2000.

Якщо рахувати в гривнях, то наче ми виграли.
Якщо в долларах то навар з яєць
Новопоштинская• 29 октября 2024
Ответ дляГл. Амурная
Извините, у меня больше 30 лет белого стажа. А теперь я за несколько лет до пенсии должна себе сама скопить?
Карма хамелеона• 29 октября 2024
Ответ дляШлях до зірок
Зато там можно наследовать пенсию
Качка в тапцях• 30 октября 2024
Не сподівайтеся на державу. Шукайте альтернативу і забезпечуйте собі старість самостійно вже зараз.
автор Тракторні війська • 30 октября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Та даже если откладывать, то столько не соберешь. Если еще жить примерно 20 лет после выхода на пенсию и на 4 тыщи в месяц по скромному, то это миллион выйдет. Где такие деньги взять? Это анриал.
Качка в тапцях• 30 октября 2024
Ответ дляТракторні війська
Інвестувати в надійні акції, які добре ростуть і можливо виплачують дівіденди, купувати землю.