Федорино Горе• вчера в 21:34
Зачем некоторые игнорят языковые курсы, ищут отмазки, прикидываются немощными?
Хитрожопят
Борисфенка• вчера в 22:02
Ответ дляОля_с_киркою
Я б ходила , бежала б, с радостью на курсы! Скажите есть нормальное место, не в глухом селе, где принимают? (Я не могу находится в глухих местах, мне нужно где больше людей, такова моя психика...) Уже задолбали это без воды без света без тепла, в надежде что это что сегодня летит в тебя не попадёт...а иногда уже всё равно - пусть прилетает,.чтоб быстрее закончилось всё... Поэтому побегу на курсы! Подскажите куда можна приехать?
Ноймюнстер, земля Шлезвіг-Гольштайн.
Є ще багато інших земель, що приймають, читайте
Люблю пиво• вчера в 22:02
Ответ дляБорисфенка
Ні. Але це, по-перше, моральна прив´язка - прямо завтра додому не поїду, а раптом перемога? Досі є багатенно біженців, які все одно вірять, що все закінчиться через 2-3 тижні. Самозахист психіки, треба у щось хороше вірити. Навіть якщо 4 роки минуло по 2-3 тижні. А раптом?
А по-друге, таки є фінансові зобов´язання. Вартість курсів орієнтовно 350 на місяць. За 9 місяців це 3150 євро, які Джоб-центр платить наперед мовним курсам. І якщо кидаєш курси на пів-дороги, то Джоб-центр має право виставити заборгованість біженцю за ці кошти. Зараз на практиці так не роблять, але теоретично така норма закону є.
Ну і по-третє, німецька мова реально важка, всі знають, що легко вона не дається, після курсів ніхто не заговорив, якщо не доклав чималих зусиль самостійно.
Любой язык не даётся легко, если не приложить усилий
А чем вы занимаетесь весь день?
У меня тут травма случилась: больничный 5 недель, я уже в понедельник окрыленная собралась на работу, а мне БЛ ещё на 6 недель продлили; я рыдала в кабинете врача, ибо я от скуки скоро завою.
Да, 1-2 недели отдохнуть ок, но постоянно пребывать в прострации...
А чем вы занимаетесь весь день?
Борисфенка• вчера в 22:04
Ответ дляЛюблю пиво
А чем вы занимаетесь весь день?
Готую їжу сину, ходу на фізпроцедури, прибираю квартиру, волонтерю, вишиваю, собачуся на Советчиці.
Василина Семеніч• вчера в 22:04
Ответ дляЛама_мама
Хз. У меня языковые курсы не проигноришь - за все штрафы…
А сколько они по продолжительности?
Бідося• вчера в 22:06
Ответ дляБорисфенка
А наші біженці безпечальні - їх не зупиняють ні курси, ні робота, ні кауціон за квартиру, ні обов´язок за 3 місяці попереджати власника квартири, що зїдуть - стрельнуло в голову ’Хочу додому’, за три дні зібралися і поїхали.
Через рік-два знову вродилися ’Як приїхати знову, чи візьмуть, допоможіть’.
Є таке
Душка-свекрушка)))• вчера в 22:10
Ответ дляЛюблю пиво
А почему вас это тригерит?
Некоторые язык не учат.
Некоторые не работают.
Некоторые переезжают из страны в страну.
Некоторые вернулись в Украину.
Некоторые никуда её выезжали.
Вам какое дело к чужой жизни?
Некоторые язык не учат.
Некоторые не работают.
Некоторые вернулись в Украину.
Некоторые никуда её выезжали.
Вам какое дело к чужой жизни?
Тоже такого же мнения
У каждого своя жизнь и свои причины на все
И мне лично неинтересно, почему кто-то что-то не хочет - это их жизнь, их проблемы
Борисфенка• вчера в 22:15
Ответ дляВасилина Семеніч
А сколько они по продолжительности?
9 місяців, по 4 години в день.
Да будет так• вчера в 22:17
німцям треба, якщо наші бойові на словах дівчата не вчать мову і не намагаються інтегруватися, давати ногою під хвіст і нехай їдуть назад
MarsForEver• вчера в 22:19
Ответ дляЛюблю пиво
А почему вас это тригерит?
Некоторые язык не учат.
Некоторые не работают.
Некоторые вернулись в Украину.
Некоторые никуда её выезжали.
Вам какое дело к чужой жизни?
Некоторые язык не учат.
Некоторые не работают.
Некоторые вернулись в Украину.
Некоторые никуда её выезжали.
Вам какое дело к чужой жизни?
Может быть, потому, что вы живете за чужой счет. И оплаченные экзамены заваливаете, и квартиру вам оплачивают, и страховку. А вы переезжаете из страны в страну, как стрекоза? Или вы в Украине? Тогда зачем ваш комментарий?
Помогалочка• вчера в 22:21
Я наоборот не понимаю, зачем заставлять ходить на курсы. Они занимают места людей, которым курсы действительно нужны. Кроме того, обычно, еще и мешают остальным учиться. Не хочешь на курсы - иди работай. Убрали обеспечение и всё.
Борисфенка• вчера в 22:24
Ответ дляПомогалочка
Норма закону у них така - для легальної роботи потрібен сертифікат про володіння німецькою на рівні В1. На серйозні роботи - рівень В2, в університети - С1.
Тому вони зробили мовні курси безкоштовними для біженців і відвідування курсів вважається роботою майже на рік.
Khmelnichanka• вчера в 22:28
Причин може бути безліч.
І для конкретної людини вони можуть бути обʼєктивно поважними, навіть якщо іншим так не здається.
Як на мене, якщо людина точно знає, що курси не стануть ій в нагоді чи не принесуть результату, , то краще і чесніше не займати чуже місце і не витрачати чужі кошти.
P.S. Я на курси теж не ходжу.
Нарікань з боку держави з приводу цього - не маю.
P.S. Я на курси теж не ходжу.
Помогалочка• вчера в 22:27
Ответ дляБорисфенка
Неправда. Многие приехали и сразу пошли на работу без курсов. Некоторые до сих пор их не прошли.
Значит надо• вчера в 22:27
Ответ дляMarsForEver
Переезжаете из страны в страну как СТРЕКОЗА.
Додекаэдр• вчера в 22:27
Ответ дляАнонім-ка
Хм, це ви про відому тут порадницю?
И все сразу поняли о ком 😂
Федорино Горе
• вчера в 22:29
Ответ дляKhmelnichanka
Причин може бути безліч.
P.S. Я на курси теж не ходжу.
А в других странах наказывают. Наверное вы научились обходить систему. Очень странно не стремиться выучить язык страны, в которой вы планируете остаться. Быть все время глухонемой.
Федорино Горе
• вчера в 22:30
Ответ дляKhmelnichanka
Причин може бути безліч.
P.S. Я на курси теж не ходжу.
Точно никто не может знать, тем более что те, кто кричит про насовсем, не знает языка страны.
Оля_с_киркою• вчера в 22:30
Ответ дляБорисфенка
Ноймюнстер, земля Шлезвіг-Гольштайн.
Дякую!
Федорино Горе
• вчера в 22:30
Ответ дляПомогалочка
Я говорю не о тех, кто работает и вышел на самообеспечение.
Борисфенка• вчера в 22:30
Ответ дляПомогалочка
1. Нелегально
2. Мити підлогу
На легальних роботах всюди вимагають сертифікат В1.
2. Мити підлогу
Khmelnichanka• вчера в 22:32
Ответ дляФедорино Горе
Я не обходжу систему.
Все за узгодженністю з моїм бератором.
І в моєму інтеграційному маршруті від ДЦ є зазначений пункт ( письмовий) з рекомендацією «за можливості самостійно вчити мову».
Що я і роблю.
Потроху займаюсь з репетитором і самостііно. .
Все за узгодженністю з моїм бератором.
Що я і роблю.
MarsForEver• вчера в 22:32
Ответ дляЗначит надо
В чем вопрос? Стрекоза? Большими буквами? Или сокращение - стремная коза???
Крошка Енот• вчера в 22:33
я не вчу мову місцеву, бо не хочу тут залишатися. я реально планую найближчим часом звідси поїхати. але не складається. Самі бачите ситуацію в Києві
Ну і я вирішила свої зусилля направити на краще вивчення англійської мови, ніж потрохи те, що не знадобиться. Бо я вже вчила німецьку і італійську. і говорила на них прості фрази. але закинула і все забула. то навіщо витрачати свої сили на умовну албанську мову
Борисфенка• вчера в 22:35
Ответ дляФедорино Горе
Я тут періодично зустрічаю емігрантів, які приїхали 30 років тому і досі не говорять німецькою. Також турки прожили по 15 років, на курси пішли, бо не розмовляють
Так що ви даремно на українців кидаєтеся. Якраз українці великі молодці, стараються на всі боки, і мову вчать, і працюють, і бізнеси організовують, і на ’Голосі країни’ співають, і мистецькі акції влаштовують.
Khmelnichanka• вчера в 22:36
Ответ дляБорисфенка
1. Нелегально
2. Мити підлогу
В нас в Пфлегехаймах - не вимагають.
Нехватка кадрів…
Федорино Горе
• вчера в 22:36
Ответ дляБорисфенка
А есть и другие.
Борисфенка• вчера в 22:36
Ответ дляKhmelnichanka
В нас в Пфлегехаймах - не вимагають.
Нехватка кадрів…
Так, догляд в будинках престарілих - це робота, на яку беруть і німих.
Значит надо• вчера в 22:37
Ответ дляMarsForEver
Я не понимаю, почему именно стрекозы( !) переезжают (!) из страны в страну. Лягушка-путешественница точно была, но стрекоза как символ вечного эмигранта....это птички за кордон летают, а стрекоза вся такая правильная, де родився, там і пригодився. Странное сравнение.
Борисфенка• вчера в 22:38
Ответ дляФедорино Горе
А есть и другие.
Є, і що? Є така падаль, яка радісно дзявкає ’Наши Горловку асвабаділі’, при цьому вони з українським громадянством в Німеччині ховаються. До своїх чогось не спішать.
Федорино Горе
• вчера в 22:40
Ответ дляБорисфенка
у нас уборщица на этаже (уборка комнат и столовой) на тайлцайте с 8 до 14, еду привозит человек с кухни (на миниджобах девочки). Каждое утро дементивные спрашивают как меня зовут, откуда я, есть ли семья. Я уже зазубрила свою биографию на немецком, скоро без акцента буду им рассказывать