Крим мій• 29 октября 2024
Ліки через Польщу.
Буду везти багато ліків через Польщу ,собі ,та подругам . Чи не буде проблем на кордоні ? Ліки антибіотики ,вітаміни ,для печінки ,магній ,вентолін ,анальгін ,від простуди . По 4 упаковки кожного
В кого тако було• 29 октября 2024
Я когда везла на всякий случай везла без упаковок, ну чтоб было видно, что не на продажу. Но вроде в посылках часто передают лекарства и перевозчики ни слова об этом не говорили.
Ну и конечно те что по рецептам не стоит везти, ну которые типа психотропных. Чтоб не попали под наркотическую статью
Марс атакует• 29 октября 2024
Як на кого потрапите. Беріть чеки про всяк з собою, в різні валізи кладіть. Сьогодні повернулася з Польщі, то весь час на екрані крутили ролик, що не можна провозити, дослівно було ’більше 5-ти найменувань ліків’, не можна всякі специфічні ліки, типу гідазепам, нароктичні та інші. Але це все відносно-умовно, як на кого потрапите. Швидше за все проболем не буде, але я ж не знаю ваші масштаби ’багато’. Все в міру і без фанатизму.
Марс атакует• 29 октября 2024
Я везла ліки для дитини, все, що могла на перший час, то все норм, але ж не всі і не на всіх.
Дослівно ось :
везення лікарських препаратів до Польщі
Без рецепта дозволено ввозити тільки препарати, що не мають сильної дії, як-от знеболювальні, таблетки від заколисування, вітаміни. Для більш серйозних ліків потрібен рецепт. Це стосується, наприклад, транквілізаторів і психотропних речовин.
Категорично заборонено ввезення до Польщі та інших країн ЄС ліків, що містять кодеїн або ефедрин, таких як ’Нурофен Плюс’, ’Кетанов’ і ’Бронхолітин’, які широко використовуються в Україні.
Щоб уникнути проблем на митниці, обов´язково ознайомтеся зі складом ваших препаратів до поїздки. За ввезення заборонених ліків передбачено конфіскацію та адміністративний штраф.
Якщо ви проходите курс лікування ліками, які заборонені до ввезення, необхідно задекларувати їх. Для цього вам будуть потрібні:
- копія медичної карти;
- рецепт від лікаря;
- чек з аптеки;
- довідка з діагнозом, назвою препарату, його необхідною кількістю і терміном приймання, завірена підписом вашого лікаря і головного лікаря медичного закладу.
Максимальний обсяг ввезення лікарських препаратів - 500 мл.
Дослівно ось :
везення лікарських препаратів до Польщі
- копія медичної карти;
- рецепт від лікаря;
- чек з аптеки;
Марс атакует• 29 октября 2024
У мене наші прикордонних ніколи нічого не перевіряли, сьогодні тільки от прям строго питали ’мету мого візиту до Польщі’, а типу вже просто так от не могла поїхати.
А от моя колге поверталася з двома дітьми з відпустки в Україну, відповідно ліки брала всякі про всяк випадок, то заставили все виймати з валізи прям на прохід і мозок за ліки виносили і це наші на в´їзді.
Людський фактор він такий, непередбачувагний.
Ряженка• 29 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
А диклофенак можна?
Я не тону• 29 октября 2024
Ответ дляРяженка
А диклофенак можна?
Можно, все возим много, не было много раз возили