Сільський ансамбль• 29 октября 2024

Сиджу, читаю порадниць

І тут спускається дружина і каже, що сусіди купили в ікеї стіл і не можуть скласти. Сусіди дуже гарні, він гінеколог, колишній зав відділення, вона митець, коротше, не їхній профіль складати меблі
Так отож, пів години і він мені магарич виставив. Як вважаєте, нормально за 30 хвилин роботи?
Люблю ВалЄру• 29 октября 2024
Так з ними треба було і бахнуть))За тим столом-замочить.

автор Сільський ансамбль • 29 октября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
та ні, на двоїх це занадто, у нас стільки не п´ють
Люблю ВалЄру• 29 октября 2024
Взагалі є люди,які мене дивують.Маю знайому,яка викликала електрика,щоб він викрутив лампочку.Лопнуло скло,і вона боялася викручувати.Питаю,а електрик не сміявся?))
p.s.Клоуни,в неї чоловік і двоє синів що вже дівок водили .Встромляти дівкам навчилися,а де автомат вимкнути не знали.Боялися що вб´є.
Люблю ВалЄру• 29 октября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Так нащо вони вам тоді аж 2 бутилки дали?
Ответ дляЛюблю ВалЄру
щоб мало не було)))
Клин_Кляйн• 29 октября 2024
Судячи з вашого інтерєрчику вам достатньо
Люблю ВалЄру• 29 октября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
щоб мало не було)))
То ви ж кажете стільки не п´ють у вас.
Мабуть вони підозрюють що ви подужаєте дві))
Ответ дляЛюблю ВалЄру
а ви точно знаєте, що лампочка не під струмом? а якби її вдарило током, мона впала з драбини і померла, травмувалась?
о тоді було б смішно, правда?
Ответ дляКлин_Кляйн
а що не так з моїм інтер´єром?

Ответ дляЛюблю ВалЄру
То ви ж кажете стільки не п´ють у вас.
я мав на увазі вартість вина
Люблю ВалЄру• 29 октября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
о тоді було б смішно, правда?
Ооооооо,то ви тільки по столам майстер?
Автомати на то є.Вимикаєш і викручуєш.
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ооооооо,то ви тільки по столам майстер?
Автомати на то є.Вимикаєш і викручуєш.
не припускаєте, що не всі такі розумні, як ви?
Люблю ВалЄру• 29 октября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Хто ходив до школи,той не може цього не знати Це десь 5 клас мабуть.
АнтиТроль• 29 октября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ооооооо,то ви тільки по столам майстер?
Автомати на то є.Вимикаєш і викручуєш.
Ви знаєте, я багато чого можу зробити сама, але до лопнутої лампочки ніколи в житті не полізу, автомат зню як вимкнути і все одно боюсь. Але в мене це чоловік робить, він не боїться. Якби жила сама, шукала б електрика)
Ответ дляЛюблю ВалЄру
ну я, наприклад, не вмію доїти корову. виходить, мені і молока не можна пити?
Люблю ВалЄру• 29 октября 2024
Ответ дляАнтиТроль
А в магазині не боїтеся її до рук брати?
АнтиТроль• 29 октября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Сміятись після слова лопата?
Люблю ВалЄру• 29 октября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
До чого тут корова?
Є елементарні речі.Знати де вимикається автомати на квартиру,де вода перекривається.
А як потіче фільтр,чи шланг лопне,то ви будете чекати сантехніка і топити всі поверхи?
А якщо коротке замикання,то і помешкання спалите,поки дочекаєтесь.
Спішу - перекидаюсь• 29 октября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Удалено администрацией...

Люблю ВалЄру• 29 октября 2024
Ответ дляАнтиТроль
Сміятись після слова лопата?
Сміятися можна тільки з вашого переляку.
Струм вимкнений.Що у вас вдома,що в магазині.Однакові умови.До чого ви в магазині не боїтеся,а вдома перелякалися?
Люблю ВалЄру• 29 октября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Удалено администрацией...
То одужуйте!
Ответ дляЛюблю ВалЄру
а ви коли-небудь викручували розбиту лампочку? опишіть процес
АнтиТроль• 29 октября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Коли будете їсти пиріжок, дивіться біле пальто не обляпайте, розумниця.
Міряно-переміряно• 29 октября 2024
Хто допоможе
Люблю ВалЄру• 29 октября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Вимикаєш автомат,або пробку,стаєш на стуло,і викручуєш.
В гуртожитку з дівчатами викручували просто руками,взявши якусь тканину,чи тряпку щоб не порізатись.
Вдома і на дачі є пасатижі,ними простіше.Коли в селі не було,то в будь якого дядька по сусідству вони є.
Добу без світла на кухні я б точно не сиділа.З трьома лобурями в хаті.
Люблю ВалЄру• 29 октября 2024
Ответ дляАнтиТроль
А по темі,чому вдома боїтеся,а в магазині ні?
АнтиТроль• 29 октября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А чому ви така грамотна не знаєте, що треба писати стілець, а не стуло?
Люблю ВалЄру• 29 октября 2024
Ответ дляАнтиТроль
Тому що в бурятський школі вчилася.
З 2022 року вчу українську.Дякую за виправлення.
АнтиТроль• 29 октября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Тому що в бурятський школі вчилася.
Хамити теж там навчили? Хоча не відповідайте, краще фільм подивлюсь, ніж в такому тоні спілкуватись.
Люблю ВалЄру• 29 октября 2024
Ответ дляАнтиТроль
Пальто не забудьте зняти.