П´яна вишня• 30 октября 2024

Кашель під вечір

Вітаю. Помітила, що під вечір зʼявляється сухий постійний кашель. Специфіка, що він не повʼязаний із застудою, а також те, що зʼявляється в обід і наростає під вечір.

З чим це може бути повʼязано?
Мавка• 30 октября 2024
Є домашні тварини?
Бо у мене алергія проявляється саме під вечір.
автор П´яна вишня • 30 октября 2024
Ответ дляМавка
Є домашні тварини?
Э, але алергій на тварин ніколи до цього не було
Ширли-Мырли• 30 октября 2024
Ответ дляП´яна вишня
вони можуть виникати із часом, краще перевірити
Мавка• 30 октября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Так-так. Як писали нижче, алергії можуть переростати. Або зникають, або стають типу більш вираженими. У мене от саме десь після 18:00 починає накривати алергія і саме сухий кашель. У мене 2 собаки і я десь з 18:00 перестаю з ними сильно контактувати і не дозволяю гоцати. Але якщо все-таки почнуть дуріти, то п´ю або алерзин або єдем. Якщо спокійні, то і алергії немає.
Катруся 777• 30 октября 2024
Ответ дляП´яна вишня
В мене ніколи в житті не було ніяких алергій, а однієї весни раптом почався нежить, довгий, виснажливий, сльозотеча. Думала вірус. Поки через декілька тижнів не додумалася від алергії таблетку випити, все як рукою зняло. Так почалася моя алергія на цвітіння берези, тому те, що раніше не було- не значить що ніколи і не буде, нажаль