тогдалия• 30 октября 2024
Питання важке..для всіх..
Які дії ваших чоловіків після отримання повістки на пошту? Забрали, бронь, штраф чи?
Прохання утриматися від хейту...ніхто не знає, яка ситуація у кожного в сім´ї...
тогдалия
• 30 октября 2024
Ответ дляКараПузовна
а що вам дасть знання дій НАШИХ чоловіків?
Ви питання на питання? Далі
тогдалия
• 30 октября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Що вам дасть ця інформація?
Нічого... ситуація у всіх однакова.. рішення різне
Сон і дрімота• 30 октября 2024
Ответ длятогдалия
Ви питання на питання? Далі
А ви питання не в тій категорії? Далі
Радикальная• 30 октября 2024
Ответ длятогдалия
Ви відповіли на своє питання.
66сезон666серия• 30 октября 2024
Ховатися.мабуть.
Бо це одразу ´розшук´ якщо зупинять ну і бусифікація
Святатабожа• 30 октября 2024
Ответ длятогдалия
Тоже интересно. Мой данные не обновлял. Прописан всю жизнь у мамы, живём в другом городе. Неизвестно куда и когда б пришла повестка.
Глубоководная селедка• 30 октября 2024
Не чоловік, колега. Пішов воювати. Два місяці навчання. Тепер десь під Лиманом. Але трохи легше було прийняти рішення бо не має дружини, дітей, лише мама.
Невгамовна• 30 октября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
У мами ще є діти?
Бодіпозітівна• 30 октября 2024
Ответ длятогдалия
Удалено администрацией...
Радикальная• 30 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Якщо зупинять на вулиці, на блокпості, перевірять документи і на місці заберуть. Потім ще і штраф буде.
Просто каралева• 30 октября 2024
Ответ длятогдалия
так кожен і вирішує способом. прийнятним для СЕБЕ
Можу брикнути• 30 октября 2024
Сидеть дома до конца войны.Когда тот конец,я хз.Вот снова продлили военное положение до 7 февраля.
тогдалия
• 30 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
А ви питання не в тій категорії? Далі
У вас ,напевно бронювання?
Ліплю вареники• 30 октября 2024
Из почты 2 шт выкинул в мусорку. Третья пришла заказным, то укр почта отправила им обратно, так как там написано Вручити особисто, а они особисто не вручили. На укр почте знакома работает, то позвонила сказала, я сказала, что может сразу её обратно отправлять.
Святатабожа• 30 октября 2024
Ответ дляРадикальная
Никуда не ходит.
Работает из дома.
Святатабожа• 30 октября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Этого года?
тогдалия
• 30 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Це не має значення, прийде де були дані і на рішення три дні..забрав не забрав..
Просто каралева• 30 октября 2024
Ответ дляРадикальная
вже нову замануху придумали
Верховна Рада має намір удвічі знизити штраф для ухилянтів, але є умова
Скоро буде ’вернись, я все прощу’
А тим часом....
Держспецзв’язку закупило дрони у компанії, яка продавала килими. Ціна — вдвічі вища за ринкову
Скоро буде ’вернись, я все прощу’
А тим часом....
Святатабожа• 30 октября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Так вроде ж приняли постаноу что повестка в почтовом ящике и на почте автоматически считается врученной даже если ее не забрали. Это месяц назад было
Можу брикнути• 30 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Этого года?
До 7.2.2025,меня саму уже накрывает.Его же можно бесконечно продлевать или пока мы не кончимся.
Глубоководная селедка• 30 октября 2024
Сусіда, наприклад, спіймали в електричці. Також єдиний син у матері. Мати виявилася бойовою, навіть спромоглися добитися повторного медогляду, але це не допомогло. Вже десь на східному напрямку.
Святатабожа• 30 октября 2024
Ответ длятогдалия
Так нигде не было данных. Он последний раз пропитывался в домовой книге в возрасте 1 года 44 года назад
АнтиТроль• 30 октября 2024
Мой отвоевал два года, сейчас в сзч. Дурных больше нема. Я вам скажу так! Те, кто не свалил оттуда, где был мой муж - все без вести пропавшие и никто их не ищет! Так накой оно надо???
Святатабожа• 30 октября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Да, и защиту в ЕС вроде продлили до февраля 2026 тут писали.
А наши каждые полгода продляют.
Просто каралева• 30 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
так і є. А ще придумали новий фінт вертухаї зелені: вносять помітки ’невідповідність даних’, навіть якщо все оновлено і правильно подано.. І поліцаї, при перевірці бачать, відразу попід руки - і до тцк. а там вже й бланки влк готові, лиш прізвище вписати