тогдалия• 30 октября 2024
Питання важке..для всіх..
Які дії ваших чоловіків після отримання повістки на пошту? Забрали, бронь, штраф чи?
Прохання утриматися від хейту...ніхто не знає, яка ситуація у кожного в сім´ї...
Невидимка Майя• 30 октября 2024
мого забрали у дворі будинку в Києві, всі дані були оновлені вчасно, жодної повістки не отримував, зараз вже проходить навчання закордоном, я йому сказала щоб по поверненні звівдти йшов в СЗЧ..
тогдалия
• 30 октября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Ага,,,,Ну що ж,,,Тоді вам наш досвід уже не пригодиться...Успіху вам.І вашому чоловікові...
Так пишуть тільки ті,хто хоче вколоти..не треба, не знаєте чужого горя не пишіть
Молчунья• 30 октября 2024
Ответ длятогдалия
Як раз, той хто був проти Ще на війнах, а хто гриз горло чоловіку,втік чи волонтери чи ще кудись...совість була у всіх на початку,не взяли .. зараз із-за Ще та його....
Не хочуть бути за 73%
Так я знаю.
тогдалия
• 30 октября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Зараз в Києві так всіх ....ви праві
Невидимка Майя• 30 октября 2024
Ответ длятогдалия
Зараз в Києві так всіх ....ви праві
так, на жаль..
Саджу все зарання• 30 октября 2024
Ответ длятогдалия
Тому й не ділюся своїм.Нехай щастить вам..,,,
Альфасамка• 30 октября 2024
в Україні діє конституція, а саме право пересування і презумпція невинуватості, відповідно бачить в формі - тікає. Вступати в діалоги з псами системи - готуйтесь до бусифікації.
Кіма кепка• 30 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Так нигде не было данных. Он последний раз пропитывался в домовой книге в возрасте 1 года 44 года назад
Ну не прийде повістка, але ж не зможе він 24/7 сидіти дома і не виходити, тим паче не відомо коли кінець того мракобісся. Рано чи пізно можуть зловити навіть під підʼїздом. Бажаю, щоб не зловили звичайно
Тепличная• 30 октября 2024
Ответ дляРадикальная
Якщо зупинять на вулиці, на блокпості, перевірять документи і на місці заберуть. Потім ще і штраф буде.
Знаю таких которые за два года из дома ни разу не вышли, абсолютно. Какая там улица.
Альфасамка• 30 октября 2024
Подумайте, 3 пса в формі вас в житті не знають, не знають хто ви і як, чи мають право зупиняти? Ні і ше раз ні. І всі ці дії незаконні. Якшо б у них на руках була повістка з вашим іменем, тощо, тоді мають. Якшо ВОНИ не знають хто ви, то і не спілкуйтесь. Це пси.
тогдалия
• 30 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
Вони не питають а пакують
Альфасамка• 30 октября 2024
Ответ длятогдалия
Вони не питають а пакують
тому не спілкуйтесь, а біжіть 200 метрів подалі від доріг і поближче до людей. Вони сцуть на людях пакувати
Святатабожа• 30 октября 2024
Ответ дляКіма кепка
Так Надежда только на то чтоб это все закончилось.
А она все призрачнее.
Уже давно все сроки предсказанные ’видящими’ и ’знающими’ и на советчице и в инете давно прошли.
А она все призрачнее.
Альфасамка• 30 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
А она все призрачнее.
все закінчиться і це закінчиться. Просто в 2040 році :)
Бодіпозітівна• 30 октября 2024
Ответ дляАнтиТроль
Мой отвоевал два года, сейчас в сзч. Дурных больше нема. Я вам скажу так! Те, кто не свалил оттуда, где был мой муж - все без вести пропавшие и никто их не ищет! Так накой оно надо???
каким страшным способом ’ поумнел’.. но хоть так..
интересно, а те кто по тв каждое утро сводку ’ о победах’ дают и призывают вступать людей в ряды штурмовиков - они тоже из окопов ???
вопрос риторический, ответ лично я знаю..
мрази, без совести и чести.
УжеВотДа• 30 октября 2024
Дії мого чоловіка після бомбардування 24.02.22 - зібрати речі і у військомат. Без болю і страждань
тогдалия
• 30 октября 2024
Ответ дляЕдиная страна!
скарга на тему, під анонімом знову ’дом дети’ задрали
Вам болить щось? Не тримайте
тогдалия
• 30 октября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Не взяли тоді...чи ваш чоловік пішов один?? З перших днів війни в пустому Києві під взриви возили товар
Саджу все зарання• 30 октября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Побратим мого...
Оябунчик• 30 октября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Не чоловік, колега. Пішов воювати. Два місяці навчання. Тепер десь під Лиманом. Але трохи легше було прийняти рішення бо не має дружини, дітей, лише мама.
Коллега мужа, через 2 месяца после того, как ’поймали’ пропал под Покровском.
#Пойду_кгадалке• 30 октября 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Ну так вы откройтесь)
Какая разница уже, это дом, дети, их это больше всего касается,если папку за заберут, представьте себе.
Как_б_не_так• 30 октября 2024
Ответ дляАнтиТроль
А скажите, у меня дурной вопрос.
Как он добрался до дома?
Ну, вот ты уходишь из части. Дальше что? В наш город, например, попасть невозможно по авто дорогам - на всех въездах блок посты. То есть, его сразу прихлопнут. Вообще, как передвигаться по стране без документов?
Обсуждали недавно с братом тоже - что делать, если его заберут. Я говорю - пойдешь в сзч. А он говорит - хз, как можно сбежать физически, без документов.
Как он добрался до дома?
Соня-сонятко• 30 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
через банки доставать будут
Меряю от 0• 30 октября 2024
1. Выехать из страны любым способом
2. Сидеть дома безвылазно
3. Устроиться на работу, где есть бронь
Других вариантов для родных мне людей не рассматриваю/ем
2. Сидеть дома безвылазно
3. Устроиться на работу, где есть бронь
Мира всем• 30 октября 2024
Ответ дляНе служанка
Данные не обновлял, повестку получать не будет, имущества нет
И из дома не выходить, потому что при первой же проверке документов ТЦК, ВЛК, учебка (и последнее это в лучшем случае)
Я на хвилинку• 30 октября 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Откуда только такие берутся?Сгиньте.
Ответ дляКак_б_не_так
А скажите, у меня дурной вопрос.
Как он добрался до дома?
Подруга розказала історію. В Києві в метро стоїть чувак в військовій формі, просить милостиню. Вона підійшла до нього спитати що і як, чим допомогти, бо вона волонтер. Чувак їй розказав що у нього поранення ноги, нога гниє, його кинули в лікарні і не лікували нормально. Він і пішов з тої лікарні. Дав їй сфотографувати свій військовий квиток. Історія дивна, як його менти не прийняли, але в правдивості не сумніваюся