Marc Antonio• 30 октября 2024

Питання до жінок— чи важливий для вас секс у стосунках? Чи любите ви секс?

Чи подобається вам секс як фізіологічний процесс за шкалою від 0 до 10? Чи могли б ви жити з ідеальним чоловіком у якого серед недоліків була лише імпотенція?
Бутербродница• 30 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Скільки вам років?

Ксерокопия ночи• 30 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
81% жінок фригідні!
знаем-знаем Вашу печальную историю
автор Marc Antonio • 30 октября 2024
Ответ дляБутербродница
У вас регулярний?
Пасти Ла• 30 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Ні, секс для мене не важливий. Я б із задоволенням обрала обійми, ласки та сон, а не секс. В мене нема на нього сил та ресурсу
Цікаво, чи знайшли такого чоловіка, якого також задовільняють обійми і сон?
Бутербродница• 30 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
У вас регулярний?
Да, ежедневно, нашла такого же мужчину темпераментного
Хата на мати• 30 октября 2024
Мені не так важливо наявність сексу постійно, як нормальний розмір у партнера. Тобто краще нехай секс буде раз на тиждень, але якісний.
А оті всі розповіді: «розмір не головне» або «жінку можна задовольнити і мізинцем, головне вірна позиція» казки від тих, у кого замість члена отой самий мізинець і є
автор Marc Antonio • 30 октября 2024
Ответ дляБутербродница
І як? Вам він у ліжку від 0 до 10?
Залізна пані• 30 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
останнім часом відчуваю таке саме
Швендяю містами• 30 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
81% жінок фригідні!
Говорят мужчины, которые сами в сексе ничего не умеют

Невгамовна Бу• 30 октября 2024
Мені дуже важливий. Не фанатично звісно. Іноді і не хочеться, іноді і не до того, іноді і не можеш через хворобу тощо. Але загалом дуже і дуже важливий. І сам процес подобається, так.
Куколка-мяуколка• 30 октября 2024
Так, важливий і люблю
Шукаю трусики• 30 октября 2024
Ответ дляБутербродница
Для меня это на первом месте, без секса не могу, секс обожаю
Шукаю трусики• 30 октября 2024
Ответ дляХата на мати
Согласна полностью
Бутербродница• 30 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
І як? Вам він у ліжку від 0 до 10?
Твердая 10
Вподобайден• 30 октября 2024
40 лет. Безумно важен. В 25 лет был важен менее)) импотент сразу в сад, я если не чувствую себя желанной начинаю выносить мозг сначала себе, а потом мужчине
УжеВотДа• 30 октября 2024
Важен. Что касается идеального мужчины - я не ищу такого
УжеВотДа• 30 октября 2024
Ответ дляХата на мати
Размер действительно не главное. У меня был обладатель большого члена, с которым я почему-то не ощущала ничего особенного
Ашотакоя• 30 октября 2024
для мене секс це найважливіше у стосунках
Уси Пуси• 30 октября 2024
Імпотенція не означає відсутність інтимної близькості, пристрасті, задоволення, оргазмів..
Пенетрація сама по собі не настільки обов´язкова

Ашотакоя• 30 октября 2024
Ответ дляУси Пуси
ага дада
так говорять імпотенти
ЧупакабраЗеБест• 30 октября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Скільки вам років?
СЕКС ЭТО СКУЧНО. Я ЧИТАЛА.
валерия новодворская
Уси Пуси• 30 октября 2024
Ответ дляАшотакоя
ага дада
так говорять імпотенти
Бачите яке життя несправедливе - комусь, для кого проникнення не головне дісталась просто секс-машина, а комусь для кого це найважливіше - лиш розмови з імпотентами
Хата на мати• 30 октября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Володар великого може бути, звісно, бревном, але все одно краще великий, аніж маленький. У мене були і ті і ті. Так от, скажу, що володарів великих членів я памʼятаю досі і можу навіть так званий рейтинг зробити по розміру: від меншого до більшого. Середняків навіть імен вже не памʼятаю, а от хлопців з великими та надто малим (такий був один) - закарбувалось у памʼяті на все життя 😁
УжеВотДа• 30 октября 2024
Ответ дляУси Пуси
Для меня проникновение обязательно. Мне не нравится, когда мужчина сует в вагину палец вместо члена
УжеВотДа• 30 октября 2024
Ответ дляХата на мати
У меня тоже были мужчины с разным размером члена. Помню всех
Ашотакоя• 30 октября 2024
Ответ дляУси Пуси
і чого ви така убога
намагаєтесь образити анонімного опонента який просто з вами не згоден
автор Marc Antonio • 30 октября 2024
Ответ дляХата на мати
Скільки вам років? Багато у вас було?
Первая ласточка инфляции• 30 октября 2024
Раньше без секса не могла,высокое либидо было,после 40 все на спад пошло
Единорог_помог• 30 октября 2024
Секс важливий, подобається, часто хочу. Навіть відчуваю, коли кілька днів не було і ловлю себе на роздратуванні -все, час чіплятися до чоловіка ))))