В яких перевірених магазинах ви купуєте IPhone, техніку Apple? Нові товари, не б/у. Купуєте у відмових магазинах чи просто обираєте там де дешевше?
Прокачую сідниці• 30 октября 2024
В Didi покупаю айфоны, эирподсы, айпад, макбук. Еще в Стилусе брала пару раз, тоже всё ок
Крию матом страшно• 30 октября 2024
Ответ дляДжавеліна
на офіційному сайті в Америці і оплачую всі митні платежі
сколько выходит со всем и с доставкой - если вы в Украине конечно
Джавеліна• 30 октября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
вага недорого , вартість розмитнення можна порахувати тут
Так дорожче може, але держава отримує платежі до бюджету
Крию матом страшно• 30 октября 2024
Ответ дляДжавеліна
Вам сколько обошлось и что именно?