Дружная семейка• 31 октября 2024
Просрали Люсю. Здравствуй, Новый год
В этом году первый раз за 40 лет нет желания наряжать ёлку. А раньше и к Хеллоуину украшали жилье, сейчас все стоит в коробках на чердаке. Даже не хотелось ребенку в школу что-то доставать, пошла купила по минимуму. А впереди Новый год( был моим самым любимым праздником( а в голове крутиться что возможно и ёлку некому будет достать..
Смайликівна• 31 октября 2024
У меня настроение- выкинуть искусственную елку и все новогодние причандалы, которые лежат и ждут своено часа. Вообще не хочется этого праздника, не представляю как отмечать с таким настроением
Істеріомама• 31 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
не выкидывайте, отдайте мне)))
Дружная семейка
• 31 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
А еще после поздравлений от соседунов
Коханозадовільна• 31 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
Для этого и придумали алкоголь.
Кусачая Я• 31 октября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Для этого и придумали алкоголь.
Да, Новус знал, когда -40 на вино ставить.
Смайликівна• 31 октября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Для этого и придумали алкоголь.
А толку от него? Временный эффект
Коханозадовільна• 31 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
А толку от него? Временный эффект
Пейте вторую рюмку
ЭкстрасенсиХаЯ• 31 октября 2024
Так особо ж не посвяткуєш через коменданський час, це гості тільки з ночівлею. І знов же вихідні відмінили і вранці на роботу. Хеловін я б святкувпла, так вихідного ж нема.
Попельшка• 31 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
Я перестала покупать срезанные елки на НГ. Сейчас потребность, которую пеализую весной и осенью - садить деревья. Мне кажется, тот кто посадит сосну, елку потом не сможет купить срезанное дерево на одну ночь...
Испытываю радость когда вижу, что саженцы подросли.
К празднику НГ изменила отношение. Не вижу смысла в трате средств на пластмковую и ненужную мишуру.
Спать ложусь в 21- 22.00 и знаете, я утром 01.01 значительно счастливее тех, кто не спал, а пил и ел всю ночь...
Пургену мне• 31 октября 2024
Для мене основне свято Різдво, його я чекаю і свякую. Три дні. Гостей багато завжди.
Вже починаю готуватися.
Зараз руколиці наліплять
Вже починаю готуватися.
Зараз руколиці наліплять
На границе• 31 октября 2024
Ответ дляПопельшка
Ми майже 10 років тому почали пробувати садити сосни на дачі. У сусіда дуже гарні, якім не менше 30 років і вони нас надихнули. Так от я вам скажу, що не так то воно і легко виростити сосну. В нас прижилися лише 4 сосни і ще є декілька паростків, які проклюнулися на клумбі серед квітів з шишок, які впали від сусідів на нашу ділянку
А вдома в нас штучна ялинка, якій років 15 якщо не більше. Її б по доброму пора вже на нову змінити, але ціни 😱
На границе• 31 октября 2024
Авторе, від того, що ви сумуєте і підтримуєте в середині себе поганий настрій на фронті легше не стане. І не заради цього наші хлопці сидять в окопах. Життя йде, час не повернеш. Коли скінчиться війна невідомо, тому треба жити і радіти життю, особливо якщо у вас є діти
Не прохожу мимо• 31 октября 2024
Я вже другий рік поспіль купую деревце горшику, а весною висаджую в землю.
Безпорадна Кроко• 31 октября 2024
Я для детей поддерживаю традиции. И так детство пересрали, так еще и праздники забрать? Нет. Будет елка и подарки.
В рот не ложи• 31 октября 2024
Ответ дляПургену мне
Вже починаю готуватися.
Зараз руколиці наліплять
Вже починаю готуватися.
Зараз руколиці наліплять
Аяк ви вже готуєтесь? Штолени печете?
Пургену мне• 31 октября 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Аяк ви вже готуєтесь? Штолени печете?
В українській традиції святкування Різдва немає штоленів. Дивно, що люди цього не знають.
Не обижаюсь• 31 октября 2024
Ответ дляКусачая Я
У них всегда осенью
В рот не ложи• 31 октября 2024
Ответ дляНа границе
Уявіть, якщо кожен купить штучну ялинку і кожні 10-15 років буде заміняти?! Що буде з планетою? Куди дітивсі ці вироблені штучні ялинки б/у, а ще ті що не продались і модель не актуальна. А скільки хімії при виррбництві.
Ееее нііііі! Ялинки для свят вирощують на спец ділянках спеціально для цих цілей, як і рибу нам на стіл, і качку, і свиню. Чисто бізнес, мені ялинка, а господарю ділянки гроші. Він знов і знов щороку насаджує, щоб я потім купила.
Це значно екологічніше!
Я потім хвою прикопую в садку, а гілки палю в грубі
Це значно екологічніше!
В рот не ложи• 31 октября 2024
Ответ дляПургену мне
Ви все робите виключно ща українськими традиціями?
Ми теж святкову вечерю з 12 пісних страв робимо у батьків тепер вже 24 грудня. Але це не заважає мені пекти штолени і тиждень їсти з чаєм, всім відвезти на гостинці
Ищу-брожу• 31 октября 2024
Прийде пора -буде видно,проблема ялинку достати.Ви її вирубувати 5 м будете і тягнути кілометри з лісу чи що.Ще 2 міс
Ищу-брожу• 31 октября 2024
Ответ дляІстеріомама
не выкидывайте, отдайте мне)))
Супер ідея,звісно,в кого лежить без діла-модуть віддати
Пургену мне• 31 октября 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Мені немає потреби пекти штолен, я випікаю на Різдво багато іншої смачної випічки . Штолен мені з Австрії сестра передає але ми його не дуже любимо
Кумедний ґудзик• 31 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
А толку от него? Временный эффект
В этом мире мы тоже временны
Тектологиня 80lv• 31 октября 2024
Не велика біда, якщо не буде ´йолки´, можна оселю прикрасить різдвяним дідухом. До речі, зараз в українських школах канікули
Перемелица• 31 октября 2024
Ответ дляКусачая Я
О, це у всіх новусах така знижка? «Тоді ми йдемо до вас» 😂
Забрала і не сказала• 31 октября 2024
Ответ дляПургену мне
Нік у вас підходящий.
Маю сечі• 31 октября 2024
Ответ дляПопельшка
С деревом согласна абсолютно от и до
Со второй частью- нет
Мы настолько нивелировали дружбу отношения встречи и веселье, что превратили жизнь без каких то вспышек радости вообще))
Я уже давно праздную как вы, тихо в узком семейном
Но все время вспоминаю как раньше, с шумом гамом баяном гостями праздновали родители
Со второй частью- нет