СветLana911• сегодня в 08:19

Новий Акрополь

Хто ходив або ходить на лекції з філософії цієї організації. Які ваші враження від організації взагалі? Лекції цікаві, але є таке враження, що щось вони не все про себе розказують. Ходила на перший курс, здала "іспит". А що далі? Чим організація зайиається крім філосоіфії, волонтерства та культури насправді? Може є ті, хто знає їх внутрішню кухню?
OOH• сегодня в 08:48
Саме про Новий Акрополь тільки чула. Був би вільний час - може і пішла б до них. Лекції проходять в вечірній час? Цікаво?

А на прикладі Карітасу можу сказати, що подібні міжнародні центри мають дуже гарне фінансування для співробітників. В Київський філії Карітасу в той час, коли я з ними спілкувалася, у співробітників були зарплати європейського рівня. При цьому вони ще розпоряджалися благодійними грошима вільно, з мінімальною звітностю.
ЗдохниПуйло• сегодня в 09:08
Невже ця філософія життя, ця вода у вухах вам подобається? Цей чос слухати годинами.....
автор СветLana911 • сегодня в 09:16
Все залежить від лектора. Одну і ту ж тему один лектор може розказати цікаво, а інший - ні.
Teonaa• сегодня в 10:24
Ответ дляЗдохниПуйло
Насправді Ви дарма думаєте що це чос. Єдині ноомальні дисципліни (чи як це назвати) (які мають відношення до того , що нас фактично оточує - це філософія і фізика. Фізика - тут ясно. А філософія, бо люди жити не вміють. Чи Ви не згодні?
Банальна тема - ось жінка уколола губи. Питаєш іі: а нашо. Людина розгублюється і невпевнено каже «ну щоб гарно було!», я кажу «а було що, негарно?», «гарно, но…», «а хто сказав що оте як було, то негарне?»; «а хто взагалі вирішив як гарно вважається?»»ви собі не подобалися?», «ви заміжня. Чоловіку, відповідно, подобалося», і так дальше. Люди роблять купу дій, щоб відповідати самі не знають чому чи кому. Причому стандарти краси, такі які вони зараз є - взяли або з потолка, або закомплексовані особи, які незадоволені не то що життям, а навіть , вірогідно, собою.
Те ж саме нігті. Зараз нова тема , що гель лаки то шкідливо. Вже на лобі пишуть : шкі дли во. А нічого. Робимо далі нігті. Якщо подивитися на це ПРОСТО і ЛОГІЧНО - то це просто напросто патологія мізків і свідомості. Масові.
ЗдохниПуйло• сегодня в 11:19
Ответ дляTeonaa
А ви живете повністю без шкідливих впливів.Без інтернету, який випромінює, їсте тільки те, що самівиростили? Чому ви вважаєте, що фаша думка є вірною. Вам добре жити не фарбуючись, без нігтів, без депеляцій, чому ви вважаєте, що ваша правда має бути в горі? Людина щаслива, що має гарні нігті, виглядає гарно- це ж її філософія, їй подобається це. Нав´язування своїй інтересів- це і є патологія. Для мене патологія не доглядати за собою, не фарбувати сивину, не брити волосся але я ж не буду збирати курси і розказувати, що всі патологогічнохворі
ЗдохниПуйло• сегодня в 11:19
Ответ дляСветLana911
Що саме цікавого ви там чули?