В мене питання до украінців, які нещодавно виіхали в Німеччину. Читала різну інформацію, але хотілося б дізнатись найсвіжішу. Скільки місяців зараз чекають отримання пластику? Я так розумію, що це документ який дозволяє перебувати на законних підставах в Німеччині та працювати?
Дякую.
Кусачая Я• 31 октября 2024
1,5 року, Штутгаптт і багато навколо нього .... багато доводиться його через суд вибивати.
Кусачая Я• 31 октября 2024
Ответ дляHope-3d21
Тобто півтора року на пташиних правах? А як же зараз із залученням украінських біженців до роботи?
Так право на роботу ви маєте одразу, його дпє перший папірець фікціонбешайнігунг, а ось виїздити з Німечини ні.
Не боюся осуду• 31 октября 2024
Родичка уїхала в травні, через табір оформляла документи, чекала на параграф майже 4 місяці, а сам пластик всі 4 місяці. Але вона вже дуже не молода жінка. Знайомий через посередників оформлював, він майже одразу на роботу влаштувався, пластик отримав за 2 місяці