Трахтибидох• 31 октября 2024
Коли близько підношу текст (20 см від очей) то двояться букви
чому так?
Не було такого ніколи
Це що все старість? Чи це якось лікується?
Не було такого ніколи
Зілля до весілля• 31 октября 2024
У мене старість, оченята балуються, окуліст прописав окуляри. А ви підіть провіртесь
Наездница• 31 октября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
?
Дякую, підправила
дитина хворіє, то всі думки про ЛОРа
Трахтибидох
• 31 октября 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Я просто не розумію що це таке
Це запалення ока чи ні
Бо вони кажуть що не роблять обстеження якщо запалення ока
Але я записалась на обстеження.. тепер думаю чи вони зможуть відлічити запальний процес не від запального?
Це запалення ока чи ні
НашлаПерепискуМужа• 31 октября 2024
Ответ дляНаездница
Дякую, підправила
дитина хворіє, то всі думки про ЛОРа
перечитала, трижды расшифровала... думаю может и мне пора к лору
Зілля до весілля• 31 октября 2024
Ответ дляТрахтибидох
Я просто не розумію що це таке
Це запалення ока чи ні
Якщо є запалення ока, можуть і не зробити оптиометрію, якщо це, наприклад, в люксоптиці. Якщо це офтальмолог, то він випише лікування, а там подивитесь
Диви яка я пава!• 31 октября 2024
Ответ дляТрахтибидох
Я просто не розумію що це таке
Це запалення ока чи ні
Когда двоятся буквы или не четкая картинка, как расплывается, нет четкости, это может быть асигматизм , надо проверить зрение и очки … Зрение проверять в хорошей клиники , чтобы были компьютеры и тд… Я начала замечать что глаза устают, что не четкая картинка на телевизоре, тяжело читать и тд … у обычного офтольмолога аппаратом посмотрела , буква поназывала, заключение зрение нормальное…. Потом было обследование в частной клинике , куча приборов, и диагноз Асигматизм , назначили очки, картинка стала четкая, но надо читать и тв смотреть только с очках
Трахтибидох
• 31 октября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Возраст? Вдаль зрение всегда хорошее было?
Завжди все добре було
А тепер розпливається
І втома від того шо не чітка картинка
Не хочу навіть дивитись ним
Завжди все добре було
А тепер розпливається
І втома від того шо не чітка картинка
Не хочу навіть дивитись ним
Тектологиня 80lv• 31 октября 2024
Ответ дляТрахтибидох
Завжди все добре було
А тепер розпливається
І втома від того шо не чітка картинка
Не хочу навіть дивитись ним
Завжди все добре було
А тепер розпливається
І втома від того шо не чітка картинка
Не хочу навіть дивитись ним
Идите к врачу.
Может, и от усталости, а может и что-то другое.
Трахтибидох
• 31 октября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Идите к врачу.
А вони це зрозуміють? Скажуть причину
Тектологиня 80lv• 31 октября 2024
Ответ дляТрахтибидох
А вони це зрозуміють? Скажуть причину
Вы думаете, что здесь вас лучше поймут, чем профильные специалисты, которые по 8 лет учились?