дожену і ощасливлю• 31 октября 2024

Якщо груди намазати зеленкою, це буде шкодити соскам?

Іншого методу немає
Все всі реліквії ввела
Книжки
Пісні
Мізика
Купання
Не виходить по іншому засинати
Губка Боб• 31 октября 2024
Скільки дитині? Методів повно, головне бажання і терпіння

автор дожену і ощасливлю • 31 октября 2024
Ответ дляГубка Боб
Лика-прилипка• 31 октября 2024
заклейте соски пластырем
Прикуси Язика• 31 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Мальчик?
Губка Боб• 31 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Я почала в 2,3, в 2,4 спав вже без молока. Груди були на сон і вночі. Спочатку прибрала на денний сон, носила на руках, так засинав два дні. Потім на нічний так само. Потім лежали, чухала і розказувала щось і він засинав, постійно просив, але казала, що молока немає. На нічний залишила (хоча всі радять починати саме з нічного годування) десь тиждень ще пив вночі, потім раз через раз, а потім і зовсім перестав прокидатися.
Ліплю вареники• 31 октября 2024
І футболку на дивані піднімає? Це все ви?
Ліплю вареники• 31 октября 2024
Зізнайтесь собі, що вам так просто зручніше
LediBlac• 31 октября 2024
Настойку полыни купите. Намажете соски- с первого раза откажется. Вреда от такого количества ребенку не будет. Подружка так до 4 лет кормила, пока я настойку не принесла....
Сладко-соленая• 31 октября 2024
Отлучала в 2.4. Одела свитер под горло. Не давала ни под каким предлогом. Истерика была конечно. Неделю истерила. Особенно ночью. Плохо спала. Включала мультики в 2-3 ночи. Поняла, что бесполезно и оставила грудь.

СМСница• 31 октября 2024
Зачем зелёнка?
Каким образом ребенок имеет доступ к груди?
Гольф под горло , заправить в штаны и ремень
Стараться поменьше держать на руках
Меня не звали• 01 ноября 2024
Я обводила зеленкою соски, не повністю зафарбовувала. Донька перестала цікавитися грудьми як побачила зелені кола.