Mr.Houdini• 31 октября 2024

А в Германии вообще есть нормальные конфеты?

У них как не зайдёшь- так пол магазина Харибо. Киндеры и их производные

А хочется что то как у нас с черносливом, какие-то интересные внутри конфеты а не просто шоколадные
bdgoli• 31 октября 2024
Ужас какой. Нелюди

автор Mr.Houdini • 31 октября 2024
Ответ дляbdgoli
Ужас какой. Нелюди
Не нелюди
Но всему их нужно учить
Natabond76• 31 октября 2024
Невже швейцарський шоколад і цукерки невгодили? У вас же там поруч, мають бути в магазинах
автор Mr.Houdini • 31 октября 2024
Ответ дляNatabond76
Я хожу в лидл реве и нетто
И кауфланд

Лучше конфет Рошен ничего нет
И вообще украинских конфет
Гайка-2007• 31 октября 2024
Я такі зараз їм. Горішки в чорному шоколаді.
Нормальний смак
Natabond76• 31 октября 2024
Ответ дляMr.Houdini
Я хожу в лидл реве и нетто
И кауфланд

Лучше конфет Рошен ничего нет
И вообще украинских конфет
Lindt, Ragusa, Lindor куштували?
автор Mr.Houdini • 31 октября 2024
Ответ дляNatabond76
Lindt, Ragusa, Lindor куштували?
Гляну
автор Mr.Houdini • 31 октября 2024
Ответ дляГайка-2007
Нормальний смак
Дякую
Natabond76• 31 октября 2024
Lindt найсмачніший чорний з апельсином, Ragusa також чорний. Lindor це цукерки, мені там всі смачні

bdgoli• 31 октября 2024
Ответ дляMr.Houdini
Не нелюди
Но всему их нужно учить
Немцев? Всему? Учить? Украинцам?
tanga• 31 октября 2024
Ответ дляMr.Houdini
Я хожу в лидл реве и нетто
И кауфланд

Лучше конфет Рошен ничего нет
И вообще украинских конфет
Мой датский коллега прислал фото с выставки в музее о неправильном питании и там был экспонат трубочки Рошен - как пример вредных маргариновых сладостей
Incol• 31 октября 2024
Ответ дляtanga
Ну солодощі взагалі не корисні, можна подумати харібо чи ліндт (ну дуже солодкі) це прям корисно.
Ось трохи поцікавилася :
Желейні цукерки майже не мають поживної цінності. Вони містять лише 0,3 г білку. Ще мають 1% кальцію та 2% калію. Нуль заліза. Нуль харчових волокон. Нуль жиру. Зате чотири цукерки – це близько 87 ккал і 20 грамів цукру. Враховуючи те, що норма цукру для дитини 7-10 років – не більше 24 г на день, це дуже багато», – пояснює Дебора Лі.
Окрім того, желейки мають високий глікемічний індекс – 78. Це найбільший серед цукерок і один із найбільших серед солодощів взагалі (поступається тільки цукровому та кукурудзяному сиропам, глюкозі й повітряному рису).
JenyaFlower• 21 ноября 2024
Их в ЕС по моему вообще нет нормальных.