Для драки• 31 октября 2024
Угги Lonza, кто покупал
Девочки, кто покупал Угги в магазине Lonza, что можете сказать по поводу качества и носки? Вообще понравились модели угг на платформе, если у кого-то они есть - они удобные? Не слетают с ноги?
Нехай щастить• 31 октября 2024
Я купувала в минулому році. Найкраща моя покупка зимового взуття. Брала на товстій підошві
Для драки
• 31 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
Именно угги брали? А за сезон носки обувь не растянулась? Не потеряла свою форму? Пятка не ушла?
Коварная Зая• 31 октября 2024
Чесно таке відчуття, наче це Алік. Дуже схожі моделі з того, що я бачила. Тому перевірте.
Я купувала у них літні сандалі. Підошва жесть. Геть не гнеться. Якесь все вузьке. Після цього поставила стоп на цьому магазині.