Валенсія_• 31 октября 2024

Оренда квартири.

Маю середню зарплату 50 тисяч. Не можу ніяк визначитися з тим на яку сумму оренди розраховувати, ціни дуже ростуть, хочеться знімати шось гарне з ремонтом. А ще хочеться щоб не дорого, але так не вийде.
За скільки б ви погодились знімати квартиру з такую зарплатнею??
Мария10• 31 октября 2024
Тисяч за 10-12
Інесса -5c9a• 31 октября 2024
15000
Мerida• 31 октября 2024
Вы одна? Без мужа, без детей? Тогда тыс 15 макс. В Киеве
автор Валенсія_ • 31 октября 2024
Ответ дляМerida
живу сама)
Sicillia• 31 октября 2024
12 000 максимум. Бо багато грошей треба ще на одяг, салони, косметику, відпочинок. Ціни все ростуть(( комуналка взимку мінімум 4 000, їжа ще хоча б 8 000 грн. Ось вже більше 25 000 і немає. А щось і відкладати треба. Хоча б 30% зп
автор Валенсія_ • 31 октября 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
15000
ой походу це я жлобіха) знімаю за 7000 і боюсь зняти занадто дорого, думаю а вдруг мені не буде вистачати, а по факту ціни дуже всросли і треба брати що є.
pragaElena• 31 октября 2024
Ответ дляВаленсія_
живу сама)
Скільки вам років?
pragaElena• 31 октября 2024
Ответ дляВаленсія_
Ви не жлобіха автор, я б напополам з кимось знімала б
Інесса -5c9a• 31 октября 2024
Ответ дляВаленсія_
Не бійтеся, люди за 10000 знімають при доходах 30-40к.
автор Валенсія_ • 31 октября 2024
Ответ дляpragaElena
та ні) я вже не в тому віці щоб з кимось жити, маю на увазі подругу чи просто якусь дівчину, Одразу згадую гуртожиток))
Елена1265• 31 октября 2024
Я не сильно привередливая. За 10 тыс, максимум, согласилась бы снимать квартиру с такой з/п
Мне лучше квартира попроще, но больше денег отложить
Елена1265• 31 октября 2024
Ответ дляВаленсія_
Так если вы снимаете квартиру с ремонтом за 7 тыс - отлично! Вопрос же еще в каком городе. Я писала про тот город, где я живу, за 7 тыс квартиру не бабушатник уже не снять. А так, чем меньше - тем лучше
Nil admirari• 31 октября 2024
Середня зарплата - це ви що маєте на увазі?
автор Валенсія_ • 31 октября 2024
Ответ дляNil admirari
ну іноді трохи більше іноді менше)
автор Валенсія_ • 31 октября 2024
Ответ дляpragaElena
Скільки вам років?
автор Валенсія_ • 31 октября 2024
Ответ дляЕлена1265
квартира не дуже, і район поганий. Миколаїв, нормальні квартири на зараз 8-9 тысяч а то і всі 10.
season.wear• 31 октября 2024
Де ви працюєте що там такі зп?
Малютка-0984• 01 ноября 2024
Ответ дляВаленсія_
пепеезжайте к нам в Одессу, у нас за 8-9 классную однушку в новострое сдают, я сдаю в хорошем районе, с обычным ремонтом и нормальной современной мебелью за 5, просто потому что обычная панелька и не новый ремонт)
автор Валенсія_ • 01 ноября 2024
Ответ дляМалютка-0984
у мене ще кіт, тому пошуки дуже важкі)
автор Валенсія_ • 01 ноября 2024
Ответ дляseason.wear
Де ви працюєте що там такі зп?
працюю в онлайн магазині приймаю замовлення, також допомагаю подрузі в смм, і ще періодично продаю різні сезонні товари))