Маю середню зарплату 50 тисяч. Не можу ніяк визначитися з тим на яку сумму оренди розраховувати, ціни дуже ростуть, хочеться знімати шось гарне з ремонтом. А ще хочеться щоб не дорого, але так не вийде.
За скільки б ви погодились знімати квартиру з такую зарплатнею??
pragaElena• 31 октября 2024
Ответ дляВаленсія_
ой походу це я жлобіха) знімаю за 7000 і боюсь зняти занадто дорого, думаю а вдруг мені не буде вистачати, а по факту ціни дуже всросли і треба брати що є.
Ви не жлобіха автор, я б напополам з кимось знімала б
Інесса -5c9a• 31 октября 2024
Ответ дляВаленсія_
Не бійтеся, люди за 10000 знімають при доходах 30-40к.
Ответ дляВаленсія_
Так если вы снимаете квартиру с ремонтом за 7 тыс - отлично! Вопрос же еще в каком городе. Я писала про тот город, где я живу, за 7 тыс квартиру не бабушатник уже не снять. А так, чем меньше - тем лучше
Ответ дляЕлена1265
квартира не дуже, і район поганий. Миколаїв, нормальні квартири на зараз 8-9 тысяч а то і всі 10.
Малютка-0984• 01 ноября 2024
Ответ дляВаленсія_
пепеезжайте к нам в Одессу, у нас за 8-9 классную однушку в новострое сдают, я сдаю в хорошем районе, с обычным ремонтом и нормальной современной мебелью за 5, просто потому что обычная панелька и не новый ремонт)
Ответ дляМалютка-0984
у мене ще кіт, тому пошуки дуже важкі)