Директор Пляжу• 01 ноября 2024
Какие необычные комбинации продуктов оказались вкусными и полезными для вас?
З горіха зерня• 01 ноября 2024
Ответ дляЯ вся ваша
яйце, авкодо, часник, ’трєвожний’ сир та варена морква
Что такое тревожный сыр?
МинерАлочка• 01 ноября 2024
Ответ дляVika_K89
Не знаю насколько это полезно но я люблю копчёную рыбу (мойву , сома и т.п.) есть с помидорами, батоном и запивать сладким чаем.
О, сестра. Я думала только я так ем
Я инженер, меряю от 1• 01 ноября 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Сельдерей, яблоко, селёдка, лук.😋
Сметаною заправляєте?
неДодекаэдр• 01 ноября 2024
Ответ дляVika_K89
Я тоже такое люблю, только больше любую солёную. При чем чай всегда пью без сахара, только в таком варианте с сахаром.
Оказывается я не одна такая , а то мои все говорят , что я извращенка
Я вся ваша• 01 ноября 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Сельдерей, яблоко, селёдка, лук.😋
вам пять!
Страхованная• 01 ноября 2024
Ответ дляVika_K89
Я завжди що солену, що копчену рибу їм з помідором. Це, мабуть, з дитинства. Памʼятаю, як влітку була в селі, дідусь приходив з роботи, купляв івасі, потім ми йшли на город за нагрітими сонцем помідорами « волове серце», і в нас була вечеря, оселедець, чорний хліб і помідори. Нямка)
Гуляю босоніж• 01 ноября 2024
печиво марія, зверху шматочок твердого сиру і запивати колою. Смачно, сама не очікувала, не впевнена що корисно.
Щебетушка• 01 ноября 2024
Солодка грінка (яйце+ молоко +цукор, обмокнути, засмажити)
І Зверху УВАГА!, сир пліснявий , дорблю, чи накшталт . Щоб трошки розплавився
Котя_люлю• 01 ноября 2024
Ответ дляЩебетушка
Ничего необычного
Доктор Варвар• 02 ноября 2024
Куряче філе і ананаси,солоні горішки і сухофрукти,яблука,апельсини і качка,курка,індичка.