Санта Барбара• 01 ноября 2024
Як вам ці черевики?
Шукаю ортопедичне, комфортне взуття. Але хочеться, щоб і вигляд мало. Ці якісні , комфортні. Питання лише у зовнішньому вигляді
Результат:
вже голосів:
69 (84.15%)
Шукати ще
13 (15.85%)
Нормально
Мрію про пончик• 01 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
С чего Caprice и Rieker самые дешевые и самые некачественные бренды?
Бо воно так і є. Штучні матеріали, неякісні підошви, розлазиться. Гірше за них тільки дженні фейр.
Мрію про пончик• 01 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
Ничего не разлазится. И подошва у них нормальная
Візьміть в руки Кампер і побачите різницю. За 5000 що хочуть в інтертопі за шкірзам я в Європі нормальне взуття куплю.
Первая ласточка инфляции• 01 ноября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Ці подібні, але трохи дешевші
ці беріть, класні, а все інше якісь застарілі.
спальное место• 01 ноября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Ще такі є
Автор, все, що Ви показуєте, страшнюче! Чого Ви зациклилися на тому бренді?
спальное место• 01 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
Где я должна взять Camper? И зачем он мне, если у меня 42 размер ноги?
Опять Вы со своими ногами-раскоряками, Ксения? Внимания не хватает? Любую тему стремитесь перевести на свою персону.
Санта Барбара
• 01 ноября 2024
Ответ дляспальное место
.
Санта Барбара
• 01 ноября 2024
Ответ дляспальное место
Оке. Можливо, в мене щось зі смаком чи відчуттям стилю. Покажіть приклад з інету гарного взуття
спальное место• 01 ноября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Як можна щось радити, якщо не знаєш смаків людини, її вік, не бачиш її звичного гардеробу? Відкрийте будь-який сайт із звичайним, а не ортопедичним взуттям. Зараз таке різномаїття, що можна купити на будь-який смак і гаманець.
спальное место• 01 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
Даже и не собиралась переводить тему на себя. И с чего у меня ноги-раскоряки? С того, что они 42 размера?
Та Вы уже раз сто писали в подобных темах, уже все знают)
Санта Барбара
• 01 ноября 2024
Ответ дляспальное место
Так отож, різноманіття. Багато у тому числі і страшного, яке я тут виставила. Тож, хотіла дізнатися, що виглядає гарно. Я середнього віку, схиляюся до класики, а тепер, ще й зручності
Аноним_1858• 01 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
О, сестра. У меня тоже 42 размер.
Но кампер обожаю. Просто они сейчас дорогие слишком
спальное место• 01 ноября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Якщо схильні до класичного стилю, то челсі будуть дуже універсальною моделлю. Вони бувають різної ширини і з застібкою навіть. Зараз повно таких скрізь. А ще тепер пішла мода на анатомічне (не ортопедичне!) взуття, тобто широке, з широким носиком.
Тільки не носіть те страшне, що показали) Ви ж не стара бабка, якій краса вже ні до чого, головне зручність.
Країна мрій• 01 ноября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Маю’кісточку’ і широку анатомічно стопу
так вам тоді босоноге взуття треба, куди ж ви такий носок обираєте?