Проработник• 01 ноября 2024
Планую велику покупку, 2 роки збиралась з думаками
Але мені якось нагадали що треба ще почекати
Я от думаю чи треба
Гадалці довіряю якщо шо
Я от думаю чи треба
Гадалці довіряю якщо шо
Блондинка в Шоколаде• 01 ноября 2024
Ответ дляПроработник
Теж нормально, я продала тільки стару машину але все одно не вистачає, тільки варіант розстрочка, от і думаю , мозок вже кипить
а чим поганий варіант? тільки беріть з умовою дострокового погашення
Проработник
• 01 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
нуашо, гадалки хочуть гарно жити))))
Це було безкоштовно, не знаю чому але грошей з мене не брала, сказала що я бачу ти не туди їдеш, реально тратиш свій потенціал не на ту людину, це про особисте, а про покупку так..
Ноунэйм• 01 ноября 2024
Хочу Тойоту равлика. Гібрид. Вже майже назбирала. Побажайте мені фарту, дівчата,щоб знайти гарний варіант. Зараз їзжу на Форд-фокус. Гарна машинка, але хочу равлика🤭😘