Привіт, хто нещодавно проводив таку процедуру, розкажіть будь ласка що вам назначав лікар по догляду, і як результат?
Дякую.
Форс мажор• 01 ноября 2024
То ви вже видалили чи тільки збираєтесь? Бо лікар має все розказати. Мені навіть пам´ятку дали, і потрібні засоби одразу на місті купила.
Видалили, та ось і під питанням той засіб який дуже наполегливо рекомендували купити в салоні.
В аптеках його немає, а ось на Розетці чи Маке ап можна замовити без проблем.
Форс мажор• 01 ноября 2024
Спочатку промити звичайним Хлоргексидіном, а потім посипати Гентаксаном.
Ответ дляФорс мажор
На перших 5-7 днів до утворення корочки прописали, промивати хлоргексидином і засипати банеоцином. Це все робимо.
А ось після нього потрібна мазь, і вона мені не внушає довіри, тим паче що видаляли дитині.
Форс мажор• 01 ноября 2024
Ответ дляlyubov_1984
не знаю, може, там якийсь специфічний випадок, бо мені більше нічого не казали робити.
Ответ дляTargarian
Да ничем я не мазала после удаления , хлоркесином только протерла , потом же сразу корка образуется за день , зачем мазать дополнительно чем то , обычная ранка
У вас шрами залишились?
Карма хамелеона• 01 ноября 2024
Мені лікар призначив Фукорцином мастити щодня тиждень.
Видаляв електрокоагуляцією.
Це як маленький опік.
Сказав, що залишається біла пляма.
Пройшов рік, після однієї родимки пляма є, після другої немає.
Друга на обличчі, може, тому.
Видаляв електрокоагуляцією.
Це як маленький опік.
Сказав, що залишається біла пляма.
Друга на обличчі, може, тому.
Панна Кота• 01 ноября 2024
А яким способом видаляли?
Мені скальпелем + були інші операції - догляд один - спирт і стерильний бинт.
Ответ дляПанна Кота
А яким способом видаляли?
Електрокоагуляція.
Молчавочка• 01 ноября 2024
Ответ дляTargarian
Є місця на яких можуть залишитися шрами
Ответ дляМолчавочка
Є місця на яких можуть залишитися шрами
Видаляли 9 шт. на тулубі, і 1 шт. на шиї.
Невже нікому не призначали мазь, гель для уникнення рубців.
Молчавочка• 01 ноября 2024
Ответ дляlyubov_1984
Мені призначали але то було давно не пам´ятаю. Від шрамів контрактубекс хіба є. На лопатці в мене шрам залишився пару років, зараз вже не видно.
Молчавочка• 01 ноября 2024
Ответ дляlyubov_1984
На шиї і тп на м´яких місцях шрамів не має бути. Якщо на кістці - то можуть бути
Молчавочка• 01 ноября 2024
Ответ дляTargarian
Ч очень много родинок удаляла , на лице в том числе , нигде шрамов не осталось
У меня осталася шрам на лопатке. Это вообще индивидуально и зависит от места.
Альдебаран• 01 ноября 2024
Ответ дляlyubov_1984
У меня удалено очень много.
Античептик+банеоцин. Потом советовали контрактубекс. Но я давно удаляла. Шрамы все равно везде абсолютно остались. Удаляла также, как и Вы. У разных врачей. Последняя врач так и сказала - все эти мази помогают избежать коллоидных (или как их там) рубцов, но рубец будет все равно.
Альдебаран• 01 ноября 2024
По поводу шрамов могу предположить, что зависит от глубины выжигания. Мне все удаляли глубоко, поэтому шрамы, наверное, и есть. Самому старому 31 год. Никуда не делся
Ответ дляАльдебаран
У меня удалено очень много.
Якби призначили щось від рубців, що я можу замовити в аптеці, я навіть би тему не підіймала, а так це незрозумілий мені препарат, якщо він офіційно не продається в сертифікованих мед закладах, то виникли питання. Можливо він і допомагає я дарма переживаю, тому і вирішила спитати на форумі, бо самі правдиві і не проплачені відгуки можна прочитати лише тут.