Да, я блондинка!• 01 ноября 2024
Холостяк 2024
СКИБИДЫШь• 08 ноября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Памʼятаєте, в сезоні зі Златою нам весь час показували романтик з Дімою, а виграв Андрій. Так само і зараз. Переможе та, яку зараз зовсім не показують
ага. чи як з Заєю було))) а перемогла та зубатка)
СКИБИДЫШь• 08 ноября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Ні. Де знайти?
в коментах шоу холостяка в iнсте читала....
цього року (якщо це правда) стб нас всiх переграє всуху..0))))
пишуть,що вони зняли кiлька фiналiв та оберуть той, за яку дiвчину буде суспiльство по ходу п´єси))) переможницю не пишу
Не прохожу мимо• 08 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ого
Жена_КотораяСтена• 08 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
плiтки щодо переможницi читали? i щодо фiналiв та їх кiлькостi?
Діліться. Вже прочитала
СКИБИДЫШь• 08 ноября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Та ну. Комент би видалили
схоже,що вже...не можу знайти
ЗабежАЛОЧКА• 08 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
але товстеньку дiвчинку одразу випхав... хоча вона гарна i хороша як людина. i ту молоду бабу Ягу випхав.хоча она всiх дiвчат разом обскакала освiтою та роботою
нагадайте що за дівчина, що з освітою?
СКИБИДЫШь• 08 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Діліться. Вже прочитала
Про купу фіналів видалили, але залишилися про переможницю.
Хто не хоче спойлерів - не відкривайте фото!!
І ще запитання - хто такий Беспалов?
СКИБИДЫШь• 08 ноября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
нагадайте що за дівчина, що з освітою?
Ну та білявка хірургиня) анфас вона гарна, в профіль та як посміхнеться - страшко прям)
ЗабежАЛОЧКА• 08 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
аааа....хм...а чим він аргументував?
Жена_КотораяСтена• 08 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
І ще запитання - хто такий Беспалов?
Читала сьогодні статтю, де писали , що беспалов спалив усе і всіх) я не знаю хто це. Натрапила відразу, хоча запит був зовсім інший. Може просто шум роблять, інтригу
СКИБИДЫШь• 08 ноября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
аааа....хм...а чим він аргументував?
не вiдчув тепла вiд неї )))
СКИБИДЫШь• 08 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
може)) стб все хiтрише
СКИБИДЫШь• 08 ноября 2024
цикаво, цього року русня нашого холостяка дивиться?))) завжди дивилися,хоч й не розумiли половину))) ще казали,що наши гарнiши)))))
Не прохожу мимо• 08 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
І ще запитання - хто такий Беспалов?
Ще ні разу спойлери не виявились правдивими. Таке враження, що спецом дезу запускають від брата невістки з СБУ))
Чарівна патика• 08 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
І ще запитання - хто такий Беспалов?
Я так і подумала, хоча не читала спойлерів.
СКИБИДЫШь• 08 ноября 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
ну нi... про богданшу були правдивi
Жена_КотораяСтена• 08 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
про Лесiк також
Хто ці люди? Богданша і Лесік?
СКИБИДЫШь• 08 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Хто ці люди? Богданша і Лесік?
переможицi )
Жена_КотораяСтена• 08 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
переможицi )
А звати їх як? Це з минулого сезону?
Прагматик флегма• 08 ноября 2024
Я можу не памʼятати, що було вчора, але навіщо мені памʼятати про холостяків? От, наприклад памʼятаю, як тут хтось писав що в сезоні з Максом переможе Даша, але вони разом не будуть
Чарівна патика• 08 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А звати їх як? Це з минулого сезону?
Богданша це з Міхасем, цікаво вони ще разом?
Жена_КотораяСтена• 08 ноября 2024
Ответ дляЧарівна патика
Ааа, мій улюблений холостяк. Не разом, наскільки пам´ятаю, але довгенько були. Мені здається йому потім роман з квітковою приписували
СКИБИДЫШь• 08 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
а мiй був Iраклi ))) крутий смiшний сезон був. з першими бiйками дiвчат
Жена_КотораяСтена• 08 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ледь не повиганяв з проекту)) якесь нудне спілкування у них зараз, романтики не вистачає мені. Вірші.... Вже одна писала
СКИБИДЫШь• 08 ноября 2024
стiльки спiльного в Свiтлани з холостяком. в них би склалося в життi все. поза проектом....
Жена_КотораяСтена• 08 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вона надто швидко забула свого чоловіка, йому не сподобалося
СКИБИДЫШь• 08 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
ага. а вiн своє велике кохання??? теж ледве бiльше року пройшло