ПодругаМужа• 02 ноября 2024
Це може бути скарлатина? Які ще симптоми?
Тест негативний. Але на язику такі цяточки. І горло дико болить.
Зрадорозганячка• 02 ноября 2024
Обычно еще кожа на ладошках шелушится. Но у моей 2 раза была, а руки чистые были.
Чорнобаївка• 02 ноября 2024
Те що на язиці точно не скарлатина, може ще проявиться,але зараз- ні. Сфоткайте горло, воно може вже бути вірусним
ПодругаМужа
• 02 ноября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
у Вас нормальний язик
Дякую. Значить якщо тест негативний то не скарлатина. Мені просто здалось що якийсь такий рожевий став і сосочки такі є
ПодругаМужа
• 02 ноября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
у меня при скарлатине был именно малиновый язык
Ок дякую.
З понеділка на дієті• 02 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Это на завершающем этапе.
ПодругаМужа
• 02 ноября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Ой сфоткати важко. Просто чнрвонюше горло з великими мигдалинами, одна більша, інша чуть менше. Температура другий день
З понеділка на дієті• 02 ноября 2024
У моей дочери болело горло, увеличились миндальны. Температура то была, то не было, максимальная 37, 4.
Язык не был малиновым. Сыпь как пришла так и ушла очень быстро на лице, думали аллергия.
Вот когда начались процессы отмирания кожного покрова на руках, сомнений уже не было
ПодругаМужа
• 02 ноября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
В мого 38-39, збивається легко.
ПодругаМужа
• 02 ноября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Зробіть стрептотест. Будете точно знати.
Читайте перше речення
ПодругаМужа
• 02 ноября 2024
Ответ дляОмлетик
А что не так с языком? Нормальный у ребенка язык.
Ок, думала що він такий як при скарлатині