...підскажіть як вводили прикорм: що саме, як, і скільки? І чи заміняли одне годування сумішшю на прикорм?
dahashutka19• 02 ноября 2024
Я вже не пам´ятаю, але наче першим був банан . Потім броколі , потім яблуко . Є група в фейсбуці ’ прикорм та його хитрощі’. Не зважаючи на злих жінок, рецепти там цікаві.
Один продукт вводять один день, якщо алерген, то декілька днів. І не треба поспішати, якщо дитина з´їла одну ложку , а більше не хоче, це вже добре.