Я такая наивная• 02 ноября 2024
ХГЛ та антибіотики
Якщо колю антибіотики можна здавати кров на ХГЛ ? Не вплине на результат ? Нижче є моя тема
Коротко: вирізали суче вимʼя, призначили антибіотик, 6 днів затримка тести негативні(був незахищений половий акт за два дні до овуляції). трохи тягне низ живота і болять груди. Раніше затримок не було +- 1 день по календарю.
Я такая наивная
• 02 ноября 2024
Ответ дляНашли в капусте
можно, АБ не могут повлиять никак.
Дякую 🙏