Кицюююня• 02 ноября 2024
Ваш муж в такой кепке вас стеснялся бы или поддержал в вашем выборе?
Мой сказал ,что не будет со мной вместе ходить .
Идууу--уууу блин• 02 ноября 2024
Мій би сказав, аби тобі подобалось. Але я б таку не носила, не розумію, що вона гріє.
Не зацілована• 02 ноября 2024
Мой поддерживает меня во всем. Но я сама не люблю выглядеть по дурацки.
Непогодка• 02 ноября 2024
Мій би й не помітив, а як помітив - то промовчав би, хіба що посміхнувся, аби мені подобалось.
Цвіпканя• 02 ноября 2024
Ну, не знаю... носіть її коли самі кудись йдете. Розумію чоловіка, бо сама так іноді кажу своєму що не вийду з ним , якщо не перевдягнеться бо іноді як надягне щось.... ну , типу вашої кепки)))
Перловая Кашка• 02 ноября 2024
Мой знает что я е*анашка, ничему бы не удивился
Но я бы такое не одела