Реверанс• 02 ноября 2024

У відомого волонтера без кримінальної справи заарештовані всі рахунки.

Не-есе-мо-сь униз.
Бюджет на ЗСУ на 2025 рік зменшений.
Чомусь прокурорам і силовикам навпаки-збільшений.
Половина волонтерів з надуманими кримінальними справами,замість займатися допомогою ЗСУ змушені займатися своїми виправданнями і судами.
Всіма силами ОПа бореться з власною армією.
Відсьогодні заарештовані рахунки Порошенка.
Шах і мат.
Дрони, РЕБи, пікапи, вантажівки, «Старлінки»… Сьогодні немає нічого важливішого, ніж підтримка ЗСУ.
Тут, на фронті, хочеться передати вітання пану Татарову, який поставив завдання прокурорам-«інвалідам». Ті заарештували рахунки моїх підприємств, щоб перешкодити виділенню коштів на підтримку Армії.
Без відкриття кримінальних справ, без будь-яких статусів або підозр. Наказ заарештувати рахунки як речовий доказ і поновити ганебну практику, яка триває понад два роки.
Не бавтеся! Бо, коли було важко, ви, прокурорські «інваліди», втекли з Києва, спаливши кримінальні справи. Тому зараз, якщо не можете допомогти, то хоча б не заважайте. Та не думайте, що вам вдасться сховатися від відповідальності.
Справді, я вітав слова Президента Зеленського про те, що країні потрібна єдність.
Але я не думаю, що це та єдність, якої від вас чекає український народ і наші партнери.
П.Порошенко

⚡️Термінова новина від Порошенка
Результат:
вже голосів: 31
28 (90.32%) ЗСУ зливають
2 (6.45%) Закон виконувати не треба
1 (3.23%) Воля президента-закон
автор Реверанс • 02 ноября 2024
Ще в січні ми мали лише ідею та розуміння, що потрібно протистояти великій кількості ворожих дронів. Так з’явився перший комплекс протидії технічній розвідці «Ай-Петрі».

А вже зараз на лінії бойового зіткнення екіпажі «Ай-Петрі» щодня перехоплюють десятки смертоносних «Zala», «Орланів», «Supercam», «Ланцетів» та КАБів. Поступово ми збільшили виробництво, передавали комплекси щомісяця та змогли закрити 1000 кілометрів лінії фронту.
А вчора побили власний рекорд — одночасно передали 8 комплексів протидії технічній розвідці ворога «Ай-Петрі». Вони прикриватимуть наших військових на Одещині, Запоріжжі, Херсонщині та на Сході.
Зараз можу з упевненістю стверджувати: за ціною, ефективністю та обсягом виробництва «Ай-Петрі» немає рівних в Україні. Це — наш внесок у розвиток українського оборонно-промислового комплексу.

Альфасамка• 02 ноября 2024
відчуття шо вже домолено за кулуарами з хуйлом, відповідно по максимуму зіллють шо можуть і підпишуть шо треба.
Тож розслабтесь
Запорожьемойдом• 02 ноября 2024
Удалено администрацией...
автор Реверанс • 02 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
Тож розслабтесь
Якби в 2019 році пришиблені українці не вибрали на президентську посаду цей недолугий , бездарний , безмозглий непотріб то в нас давно уже було б все це озброєння , Україна була би захищена своєю зброєю і мала б свій захист і ніхто би не посмів на нас напасти і такої страшної війни і миттєвої здачі наших територій не було б. Україна вмивається кровʼю через злочинців що при владі і тої сволоти , що привела їх до влади Я думаю, найближчим часом ми почуємо більше подробиць того, що трапилося. Навряд чи Порошенко мовчатиме.
Не секрет, що виробництва Порошенка – це технологічні флагмани у деяких напрямках, випускають системи і рішення, яких не пропонує в Україні більше ніхто. Система ’Ай-Петрі’, яка приземляє КАБи без детонації.
Альфасамка• 02 ноября 2024
Ответ дляРеверанс
ну, хотіли паржать. Люди ідіоти.
Але розумно спрацьовано, слуга народу - дали пожрати ідіотам.
Потім легко ідіоти прогосували.
Та геніально всьо провели. Ідіотів 99%, на них треба працювати
Альфасамка• 02 ноября 2024
я не розуміла як мої кончені батьки дивляться той 95 квартал, але тепер ясно.
Antiprom• 02 ноября 2024
І в мене таке враження що це вже апогей, розвязок вже близько.. всі хто голосував за гундосого в 2019 ви також причетні до цього..
Альфасамка• 02 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
можливо це і на краще. Реально вже в нас виходу нема. Там зараз трампа оберуть і зіллють схід, шо без таких дій не вийде.
То як зі світлом, ідіотам треба 2 тижні повимикати перед підняттям тарифів.
Жабу варити повільно.
ptica• 02 ноября 2024
Влада зливає ЗСУ і захищає усіх зрадників та корупціонерів справи фейкові проти них
Крім Баканова є ще купа доказів про російської позиції цієї влади
Чому мовчить ЄС США?
Схоже всім начхати на загибель українських патріотів
Лишиться вата і мояхатаскраю
Альфасамка• 02 ноября 2024
Ответ дляptica
Чому мовчить ЄС США?
Лишиться вата і мояхатаскраю
не переживайте, ухилянти теж не з .. роблені, ще дадуть просратись
Color never seen before• 02 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
Тож розслабтесь
Не хочется случайно помереть пока тут очередной ’последний выдох пэжэ’ длится
Наталка -русалка• 02 ноября 2024
Ответ дляЗапорожьемойдом
Удалено администрацией...
автор Реверанс • 02 ноября 2024
Якось все дуже швидко відбувається.
І це вже схоже на агонію Банкової.
Слуги тікають за кордон з вкраденим.
Сьогоднішня істерика безуглої з прямим зверненням до єрмака і Зеленського.
Провал лінії фронту такий, якого, здається в нас ще не було.
Керівництво країни, яке працює на ворога.
Aksinia 111• 02 ноября 2024
Не зрозуміла . Це ж новина січня 2022 . Чи вже вдруге ?
’6 січня 2022 року Печерський суд Києва наклав арешт на все майно Порошенка.
На що саме наклали арешт? Повний текст самої ухвали мають оприлюднити лише 14 січня. За словами слідчої судді Віти Бортницької, яка ухвалила рішення, арештовано всі земельні ділянки, нерухоме майно, включаючи будинок у Козині, квартири в Києві та у Вінниці. Також банківські рахунки та корпоративні частки у приватних компаніях. ’
https://lb.ua/news/2022/01/13/502956_aresht_mayna_...
автор Реверанс • 02 ноября 2024
https://t.me/marybezuhla/2259

вже й марьяна шукає винних
Запорожьемойдом• 02 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
Я розберусь що мені робити. Ваших поради - вам у дупу
автор Реверанс • 02 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
У 2022 у нас ще не було інвалідів-прокурорів.
Арешт рахунків без суда і слідства новий від 1.11.2024 р
Дивно,що немає 29 відкритої кримінальної справи.
В відповідь на допомогу армії від Порошенка.
Комусь дуже не потрібна допомога ЗСУ і перемога України.
Петро Порошенко
4 дн. ·
Сучасний зв’язок — це те, чим маємо забезпечити воїна на фронті. Бо це безпосередньо впливає на збереження життя.
Одна з ключових програм, за яку боровся сьогодні в парламенті, — Save Soldier. Маємо захистити військового: забезпечити комплексами РЕБ, дронами та індивідуальним захистом. Дуже важливий елемент — радіостанції, мобільні радіостанції на автомобілі та Starlink.
Наша команда зі ГО Справа Громад закупила 199 Starlink разом з абонентською платою на суму понад 10 000 000 грн.
Дуже круту річ знайшли та придбали в української компанії Adaptis. Вони розробили обладнання для монтажу Starlink на військові авто: в комплекті захищений модем, адаптер для живлення в авто тощо. Вирішує безліч проблем.
Передамо їх екіпажам спецпризначення, які матимуть надійний, ефективний, швидкий зв’язок.
Бо наші воїни заслуговують на найкраще!
І сам Порошенко тепер не допоможе ЗСУ і Справі Громад рахунки не подвоїть.
Армія України не отримає багатьох таких потрібних речей.
Дякуємо наймудрішому президенту за турботу про армію.І сам ні копійки не задонатив і іншим зась.
Справа Громад кому цікаво,що зроблено
https://www.facebook.com/sprava.gromad?locale=ru_R...
Nat-li• 02 ноября 2024
Ответ дляРеверанс
Петро Порошенко
4 дн. ·
Бо наші воїни заслуговують на найкраще!
Справа Громад кому цікаво,що зроблено
Шановна, ці прокурори-трудяжки і при вашому юрке луценку вже були. І нічо, нікому не мішали, ніхто їх не чіпав.
Басина• 02 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Зараз більшість вже відхрещується, що голосували за нього: ми не ходили, ми бюлетень зіпсували і т.д.
Korsika999• 02 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
На нього подивишся пару разів, на його звернення щоденне, і не в таке повіриш
автор Реверанс • 02 ноября 2024
Потужна допомога Зеленського ЗСУ.Петро Порошенко повідомив, що на його підприємствах, які працюють на оборонку, за вказівкою влади сьогодні заарештовані рахунки без відкриття кримінальної справи.
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляKorsika999
Так не дивіться
wind-d470• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Так не дивіться
а якщо не дивитися, воно зникне?
Наталка -русалка• 03 ноября 2024
Ответ дляwind-d470
а якщо не дивитися, воно зникне?
А якщо дивитися то що зміниться ?
wind-d470• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
А якщо дивитися то що зміниться ?
нічого, ото була надія на не дивитися,але теж марна
Запорожьемойдом• 03 ноября 2024
Ой,а какие это нежные зе- боты нажаловались на мой комментарий? Наталка- русалка,ты ли это?
Natal_ka91• 03 ноября 2024
Ответ дляРеверанс
Якось все дуже швидко відбувається.
І це вже схоже на агонію Банкової.
Слуги тікають за кордон з вкраденим.
Ну якби не дуже зрозуміло, де в них агонія?