Стрекоза любви• 03 ноября 2024

Зміна риторики від влади відносно закінчення війни?

Хто що думає?
СвітланкаОК• 03 ноября 2024
А що змінилось?
автор Стрекоза любви • 03 ноября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А що змінилось?
Немає умови «повернення територій».
Є невизнання анексії, виведення військ. В моєму розумінні це буде основою домовленостей.
kuskus• 03 ноября 2024
Найдіть десять відмінностей…
Автор, ви знайшли?
Леска• 03 ноября 2024
В принципі здоровий глузд, міжнар право так і каже, що так має бути і так правильно.
Але, на жаль, реальність інша. У нас нема своїх можливостей протистояти, допомога партнерів скорочується, партнери бояться та не хочуть закінчувати цю війну перемогою справедливості та закону.
З огляду на те що Польща укріплює кордон та європейців попередили записатися ліками та хврчами-для нас прогноз невтішний.
СвітланкаОК• 03 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Немає умови «повернення територій».
Де ви прочитали про невизнанея анексій?
автор Стрекоза любви • 03 ноября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Де ви прочитали про невизнанея анексій?
Відкликання анексій.
СвітланкаОК• 03 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Відкликання анексій.
Це невизнання? 😂😂😂
kuskus• 03 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Немає умови «повернення територій».
Відкликання-тобто повернення захопленого назад, у склад України. Просто слова змінили, а суть та само
Peres Lal• 03 ноября 2024
Ермак ничего нового не сказал, границы 91 года.
LudaSHS• 03 ноября 2024
А саме в цю пору в мережі всі перепрошують німців щодо переговорів. Чи то шум, чи то ілюзії. ?
Його багато, дійсно, цих всіх меседжів
Не знаю чого б рашка зараз зупинялася б, в неї фаза активна, і буде поки.
Манула• 03 ноября 2024
Нічого по суті не змінилось в риториці влади і це лякає ...
Seehund• 03 ноября 2024
Это все прекрасно, конечно, но чем будем оказывать давление или что можем дать взамен
автор Стрекоза любви • 03 ноября 2024
Ответ дляkuskus
Не погоджуюсь. Раніше скрізь чітко проговорювали повернення територій. Зараз «відкликання анексій» це юридичне виключення території з конституції РФ. А фактично, що там буде і хто - невідомо.
Женщина с косой• 03 ноября 2024
Ответ дляSeehund
Надо поступить как древние инки, отдать в качестве откупного самую красивую девушку. Предлагаю Ляшко, Гончаренко или Арестовича.
Seehund• 03 ноября 2024
Ответ дляViktoryjaG
Можно всех троих и Ермак их будет сопровождать в качестве главного евнуха.))
автор Стрекоза любви • 03 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Його багато, дійсно, цих всіх меседжів
Хотіла ввечері в оригіналі прочитати цю статтю, але вона за гроші:)
Не знаю, читаю тільки ту аналітику, яку хтось дає в фейсбук або телеграм.
Чому раші зупинятися? Хз. Як варіант - єкономіка і її стан.
_Alekssandra_• 03 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Немає умови «повернення територій».
Відкликання анексій - это оно и есть, возвращение территорий
Манула• 03 ноября 2024
Ответ дляSeehund
А ’найвеличніший лідер сучасності’ без єрмака куди і кому? Тільки парой тудой
LudaSHS• 03 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так , також кусками читала, але вона каже що було і досі- про Вільнюс, про Джиду, арабів. Це публічна частина, а не публічно обговорюють більше.
Річ скоріше про припинення вогню, як приклад зерновий коридор, чи знову тягають ті кейси про нпз- енергетику. Зараз всі в паузі, завмерли, бо чекають яка Адміністрація Сша і як поведе все в 25 р.
Я більше дивлюся на появу цього всього, тобто як воно то там то там, чому зараз?
Також оте все роздмухування стосовно виборів в 25 р.
Знову задаєш питання то іллюзіі, підхвачені змі заради хайпу, чи там є якесь реальне підгруннтя.
Женщина с косой• 03 ноября 2024
Ответ дляSeehund
Отличная идея!
Kot_v_meshke• 03 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Немає умови «повернення територій».
В смысле? Выведение войск и непризнание аннексий - это ли не оно? Просто другими словами
Yuliya82• 03 ноября 2024
Це мені нагадує: « А Баба Яга против»😂
Star39• 03 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Подпишитесь на этот канал и будете все статьи из зарубежной прессы целиком каждый день читать. Вот эта статья, там 2 части, и она в целом ни о чем. Не верю я в эти тайные переговоры, особенно, как тут пишут, о статусе Крыма. https://t.me/brieflyru/28207
LudaSHS• 03 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
До речі той мем границі 91 треба давно людям пояснити- не відвоювати території.
А згідно міжнародного права і визнання границь - вважати їх окупованими, але українськими, тому юридично ніяких ’ передач територій раші’, бо не має ні механізму, ні інструменту, ні закону . Тому в пабліках офіційних осіб Крим український і границі будуть саме 91. Як юридичний факт.
_Katya_1985• 03 ноября 2024
А воевать до конца, с ежедневными тревогами, смертями - это прям не угроза существованию Украины
автор Стрекоза любви • 03 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Так влада сама активно його впровадила. «Повернення до кордонів 91, повернення територій».
LudaSHS• 03 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Воно доречно короткочасно як слоган козацтва, а тепер оце все. Комунікацію ще в 23 треба було міняти
автор Стрекоза любви • 03 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
От ще коментар від МЗС Туреччини. Сьогодні зʼявився.
LudaSHS• 03 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Да Ердонан давно мітить, разом з Моді, на крісло переговорника
автор Стрекоза любви • 03 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Бачиш, втомилися не тільки ми. Це 100%. Я думаю, що перемовини дійсно ведуться.
Звичайно, є оглядка на вибори в США, а далі вже будуть уточнення по умовах. Думаю, що до весни-літа щось вистрелить з цього.
Але і дізнаємося раніше. Якщо не буде потужних обстрілів інфраструктури на початку або в середині зими, то точно домовленості є якісь.