Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024

За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності

Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.

Де я виявилась фінансово неграмотною?
Ухахайкина• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Та вже
І новий рівень - не мити волосся
Налысо подстричься.ни шампуня, ни кондиционера не надо.
Блакитна устриця• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Батько дытыны урегулирует цены или батьку дытыны бесплатно дадут в магазине куртку ребенку? К чему эти вопросы?
Автор дала данные. Дано зарплата 20 000 на которую уже с трудом прокормиться можно с такими ценами.
🐽
Кров з молоком• 03 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Підлітки швидше ростуть ніж 4 - річні? В мене і підліток є, то взагалі легше, навіть взуття носить по два три роки, нога вже не росте так
Нога растет до 25 лет, сколько вашему старшему?
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Ответ дляАноним_1857
Це правда. В чоловіка менше ніж у вас. Нас троє. Дитина на ліках, виживання. Гроші перетворились на туалетний папір, вартість нульова. З роздаванням по тисячі населенню, буде ще гірше. Ринок відреагує.
Сейчас Вам расскажут что нужно отказаться от еды, лекарств и больше работать. Пользоваться менструальной чашей и идти в Синсей (где вся одежда до первой стирки, потом в мусор).
Швидкоруч• 03 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
Удалено администрацией...
Дитина в автора підліток, 10-15 років тому всі жили набагато заможніше.
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Це збіг обставин.
Ви ж не щомісяця будете купувати куртку, шапку, чоботи.

Де тут ’за межею бідності’?
Що місяця. Зараз куртку, на наступний місяць чоботи.
Перед цим була купівля в школу спортивного костюму, кросівок, пару джинсів, толстовка , пару гольфів.
Обижулька• 03 ноября 2024
20 тисяч це не велика зарплатная. Але вже яка є!
Манікюр прибираємо.
Одяг на розпродажах.
Скоро чорна пʼятниця! - навіщо зараз купили?
Кудряшка Сью• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Комуналка з авансу. Враховуючи ціни на електрику і початок опалювального сезону було 1000, зараз невпевнена що в 2500 влізу
Не платіть всі 2500. Чи й не проблема наприклад, опалення сплачуцте по 500, а потім, в неопалювальний сезон потроху повиплачуєте.
І нафіг той манікюр, якщо його робити раз у місяць
Невісточка ж• 03 ноября 2024
Аналогічно. Ще пів року назад рахували з чоловіком, що тратимо на продукти на 3 десь 12-13 тис. То сьогодні порахували і вийшло більше 20 тис. При цьому дохід не збільшився і потреби не змінились. Цр вичайна їжа першої необхідності, без червоної риби та омарів, майже все стараюсь по акції купували. Це жах ... Ніколи в таких темах не писала, але не розумію, куди ми котимося. Напевне, в прірву
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
В мене підліток дівчина 15 років, нога 38 вже давно і не росте, одяг - ХS-S вже так само давно і не змінюється, носить акуратно, але більше оверсайз, я сама розмір S може іноді і в мене щось попросити якісь базові речі, якось справляємось, зараз всім важко плакати над одягом то таке
А у мене додав 16 см за літо і жодні кросівки ( займається спортом ) не виживають більше сезона ( все спортивних брендів ), тому більше 3 місяців не носить не те що років
Ухахайкина• 03 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Зима прийшла несподівано, можна на знижках було у період розпродаж дитину одягнути

Поступово купляти одяг зимовий, в мене теж дитина 4 роки, куртку носить другий рік, шапка теж лишилась прошлорічна, тільки черевики докупимо
У вас маленькі діти. З підлітками так не проходить вже, на жаль.
Любимка-анонимка• 03 ноября 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Де батько дитини?
Виїхав,помер, відмовився.
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Вижу Вам уже написали что надо на вырост покупать размера на 3 больше, чтоб 2-3 года можно было носить)))
Комментаторы....
Люблю порядок• 03 ноября 2024
Ответ дляПопадалочка
Иногда обстоятельства меняются.
Пример - мой сотрудник очень любил жену, впахивал за пятерых, а она дома сидела, борщами его встречала. Говорил, что она такая нежная и ранимая, работа - не ее. И все было бы хорошо, если бы не мобилизировали чувака, и через считанные дни он пропал без вести. В ноябре 22го, и до сих пор нет вестей и никакой помощи от государства. Как вы думаете его жена думала, когда детей рожала, что его не станет?
На днях на касі в Сільпо побачила незвичної краси жінку, з ідеальними рисами обличчя. Років 40-45
Я не втрималась і коли була моя черга , я декілька раз сказала , що вона дуже гарна.
І ще додала, що їй би не тут сидіти, а десь в
Італії
А вона так на мене подивилась.
І сльози в неї потекли
І каже : «я просто хочу додому»
І плакали з нею разом

Зараз таки важкі часи, що всім не легко
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Ответ дляОбижулька
Манікюр прибираємо.
Одяг на розпродажах.
Черная пятница в конце ноября. Ребенку до конца ноября в гольфе ходить, без куртки? Ждать черную пятницу?
всемВсёИмного• 03 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
После маникюра стало вас вообще не жаль. У меня доход в несколько раз выше вашего, но выкидывать деньги на маникюр это лишнее, также как и стричься в дорогих салонах.
Блин, но может же работающая одинокая женщина позволить себе хоть что-то для себя? Кому-то маникюр хочется, кому-то спортзал, кто-то о массаже мечтает, а за 500 грн это один сеанс от силы…
Таблетки от эндометриоза замените на любые таблетки. Я на днях купила пачку таблеток от аллергии ( дезлоратадин) и это 300+ грн. Добавьте капли в нос и будет та же сумма. Это даже не поход к стоматологу…
Мотористка• 03 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок

В 4 роки ще можна і в секонді купити. А підлітки хочуть модний одяг і ростуть не так як 4літка. Куплене весною на підлітка може осінью бути мале.
Швидкоруч• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Если при зарплате 20000 нельзя себе позволить одну хотелку в месяц (пусть это будет маникюр), то Вы меня извините.
Цены жесть. Но когда пишут что нужно отказаться от всего и сушить сухари РАБОТАЯ - это за гранью моего понимания.
У автора 10 тыс на человека, для ребенка-подростка этой суммы впритык.
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
В Авроре бытовая химия дешевле. Вам нужно ловить акции постоянно...
Ви думаєте я на акції не полюю? Я в принципі не купую без акцій.
Але зараз навіть по акції зубна паста 60, прокладки 30*2 - 60. Для посуду 50,
Срочнокпсихологу• 03 ноября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Це того, що дитині 4 роки
Коли буде 12-14, тоді розповісте, як два роки куртку дитина носе
Так как раз в 12-14 уже легче с ноской вещей
Невісточка ж• 03 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок

Я подивлюся, як ви підлітка будете одягати по розпродажах і в кінці сезону на наступний. А в 4 роки можна й на 3 роки вперед накупити.
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну уу, пишу вам как человек в теме:
прокладки в тяжелые времена это росокшь, не стебусь
бытовая химия у меня только доместос - хватает на 3 мес
коммунлака да, зубн паста да
І що ви доместосом миєте вікна, прете речі і миєте посуд?
А Я Самая Самая• 03 ноября 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
У чоловіка така зарплата. Живемо на зйомі (кімната) є маленька дитина. Важко 😢
Ого, жорстко. Чому потрапили в такі обставини, ви переселенці?
Швидкоруч• 03 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Про стрибки росту Ви не учли? Скільки Вашій дитині? Хлопці деякі і в 18 ще ростуть.
жижифреймут• 03 ноября 2024
Ответ дляОбижулька
Манікюр прибираємо.
Одяг на розпродажах.
А коли чорна п,ятниця? Я вже і не пам´ятаю з довоєнних часів
Агент Пинкертона• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Ого, у Вас на кок прям повноцінно йдуть місячні? Я на клайрі, то буває взагалі не йдуть, буває пару щоденних прокладок використовую
Дую на вітер• 03 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок

Ну так вы наверно в прошлом году рукава у куртки закатывали, иногда купленная осенью куртка весной уже мала
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляОбережнаЯ
А якщо за 5000 сподобається ? Чи за 15000? Дитина не розуміє межі ваших можливостей?
Я ще раз задам питання. Яка зараз прийнятна ціна для зимової куртки?
Раз одела не бу• 03 ноября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
У якому місці?
Активний рост, додається ще й свій смак, а ще й підліткові гормони грають.
Ви ще запропонуйте після батька чи матері доношувати
Оябунчик• 03 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок

Расскажете это все ,когда у вас будет подросток