Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024

За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності

Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.

Де я виявилась фінансово неграмотною?
Швидкоруч• 03 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну уу, пишу вам как человек в теме:
прокладки в тяжелые времена это росокшь, не стебусь
бытовая химия у меня только доместос - хватает на 3 мес
коммунлака да, зубн паста да
Белье доместосом стираете или чистой водой?
всемВсёИмного• 03 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
бідні мають думати перш ніж розмножуватись.
Так до войны это было 700 евро. Можно было жить.
Альфасамка• 03 ноября 2024
Ответ длявсемВсёИмного
1 особі без дітей.!
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Підлітки ростуть - яке взуття по 3 роки

Ціни на підліткові речі зовсім не малюкові
Я вже все купую в дорослих відділах
ingaruta• 03 ноября 2024
у нас страшная война идет.у вас автор еще все слава богу.в 90 тых был ужас в сто раз хуже чем сейчас.а мы сейчас живем не хуже россиян с их ресурсами
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Так как раз в 12-14 уже легче с ноской вещей
Ви маєте унікального підлітка
Люблю порядок• 03 ноября 2024
Ответ дляОябунчик
Расскажете это все ,когда у вас будет подросток
В мене і підліток і 4 річка, вже пʼять разів написала
Срочнокпсихологу• 03 ноября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Зимова куртка на підлітка за 2000 це дорого...? Та це взагалі ціна більш-менш нормального вовняного светра. Яке дорога? В нас таки ще зими, в китайській наволочці не пробігаєш
Да, дорогая при таком доходе точно. У меня муж работает при минус 35, набрали ему рабочей одежды на тему, отлично греет и хватает на +/- 5-6 месяцев
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
В мене дівчина 15 років, нога 38 вже давно, більше не росте
Моїй 12.5.
В минулому році було 37 зараз 39.
38 взагалі не купували
Дую на вітер• 03 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
1 особі без дітей.!
И в собственном жилье
Мотористка• 03 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
автор, не в обиду вам пишу, но ваши ошибки такие (я раньше тоже не шарила)
- интеренет+ мобильный - аж 400 грн!!! (я обединила на киевстаре, всего 200 грн за моб и за интернет)
- маник - у вас лишний
- лекарства да, надо
- курточка тоже дорого, надо брать летом, не в сезон и обувь тоже, пусть даже на розетке (у меня трое детей, есил я им буду брать в сезон я наверно сдохну от голода)
Але погодьтеся що малій дитині можна купити не в сезон, на виріст. З підлітком такий номер не пройде, бо вгадати як він виросте чи не виросте дуже важко. У мене теж троє і на розпродажі не в сезон я можу купити лише меншій дитині якій 6. Старшим так не виходить вже. Треба все мяряти як сяде ну і розмір не передбачити наперед.
Швидкоруч• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Ви випадково не в мільйонники живете?
Бо я, наприклад, в районному центрі великому. І тут 85 відсотків вакансій на 8-12 тисяч.
Виходить я заробляю тут більше ніж 85 відсотків свого населеного пункту?
Навіть у мільйонники робітнику за станком 15 тисяч платять, жінки більшість 8-12 заробляють. У Вас чудова зарплата, в порівнянні з іншими.
ОбережнаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Я ще раз задам питання. Яка зараз прийнятна ціна для зимової куртки?
При вашем бюджете? 1000 с олх. На следующий год ещё вырастет. Продадите, добавите. Если не убьёт.
А может, знакомые отдадут.
Пока такие времена, нет смысла крутить носом. Хочет дороже? Пусть копит, зарабатывает.
Агент Пинкертона• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
І що ви доместосом миєте вікна, прете речі і миєте посуд?
Посуд - то вже розкіш, можна і з каструлі поїсти, а каструлю потім в доместосі замочити 😏
По темі - все нормально з Вашою фінансовою грамотністю, це в нас, нажаль, такий рівень життя, що 500$ в райцентрах - то дуже крута зп і треба примудрятися в них впихнути всі свої витрати
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Ответ дляУхахайкина
Налысо подстричься.ни шампуня, ни кондиционера не надо.
И ногти поотрывать
всемВсёИмного• 03 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
1 особі без дітей.!
Та перестаньте, вон в Европе 700 евро это размер двух пособий и наши кайфуют. А там точно умеют считать. Можно было двоим жить.
Луноликая Вика• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Дитина підліток. Вже фігню з прошлого сезона не вдягнеш. Я 10 років купувала на розпродажах. Зараз хоче модне.
Якщо порівнювати ціну з бюджетними. Берешками, страдіваоіусами - це класна ціна. Купували на базарі, гарна міцна тканина, модна модель, і дуже тепла. І саме головне подобається дитині
Авторе, я з більшою зп не роблю нігті, не купую такі шампуні та кондеціонери. Одягаюсь в секонді. Можу вам тільки сказати що ви молодець з таким бюджетом, купити нову річ, догляд за волосям та нігтями
Дую на вітер• 03 ноября 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Ну кайфуют те, кто слаще морковки ничего не ел. Плюс помимо пособия им оплачивают жилье и страховку
Срочнокпсихологу• 03 ноября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
У якому місці?
Активний рост, додається ще й свій смак, а ще й підліткові гормони грають.
Ви ще запропонуйте після батька чи матері доношувати
Во всех местах, это в каком возрасте прям такой активный рост? Вкус и гормоны у всех, ну тут значит или больше зарабатывать и разговаривать.
Поддакиваю иногДА• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Сейчас Вам напишут что нужно больше работать и не жрать совсем
Да - нужно просто больше работать
Кудряшка Сью• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Батько дытыны урегулирует цены или батьку дытыны бесплатно дадут в магазине куртку ребенку? К чему эти вопросы?
Автор дала данные. Дано зарплата 20 000 на которую уже с трудом прокормиться можно с такими ценами.
Батько дитини сплачує аліменти? І у вас щелепу не вивертає коверкати українські слова?
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Затрималися в інших темах ?
Зачекалися
Луноликая Вика• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
И не Дай Бог лекарства покупать. Уже начались вопросы, что за лекарство за 500 грн.
ліки дійсно дорожчають на очах, взагалі жесть(( бідні люди, а що ж далі буде...
annu-b519• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Ви маєте унікального підлітка
Обычный был, как у всех 🤷
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Менструальная чаша в помощь, очень экономит бюджет
А куртку автор не каждый месяц покупает, в след месяце не будет этой статьи расходов
Дитина не буде користуватись чашею. В мене опущення стінок піхви, я відчуваю дискомфорт.
Так зараз ми користуємось прокладками
Прокладки гігієнічний засіб.
Так як і туалетний папір.
Туалетним папером ми також користуємось
Обижулька• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Черная пятница в конце ноября. Ребенку до конца ноября в гольфе ходить, без куртки? Ждать черную пятницу?
Тоді не питайте «що я роблю не так?»
В мене зарплатня 80 000грн
І я одяг купляю тільки на розпродажах і собі і дітям.
Якось можна три тижні дотягнути до кінця листопада в старій куртці.
Оябунчик• 03 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
У меня 2 подростка ,17 и 12 лет
И если у 17 летнего вроде бы рост ноги остановился ( хотя в прошлом году я думала так же ,а фиг -на влез в зимние кроссовки),то у младшего растет с сумашедшей скоростью
Вот сейчас поедем за теплыми кроссовками,потому что не влез в те ,что купила на распродаже
Нога 40 размер
Плюс подростки перебирают
Если еще до 10 лет я могла сто то купить в секонде ,что то выловить на распродаже -то сейчас попробуй угоди
А Я Самая Самая• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Інтернет в мене тільки від місцевого провайдера оптоволркно . Мобільний тут поганюче тягне.
Про куртку я пояснювала.
З взуттям окрема біль. У доньки така проблемна нога що потрібно безпосередньо міряти бо розмір вже 39, а стопа тонесенька як гілочка.
В пальці даве пятка випадає.
Тут за щастя вживу заміряти те що потрібно
Розумію, в мене, дорослої жінки, така сама нога, дуже важко щось знайти.
А у дитини ще й росте ще, наперед нічого не купиш.
Луноликая Вика• 03 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Зима прийшла несподівано, можна на знижках було у період розпродаж дитину одягнути

Поступово купляти одяг зимовий, в мене теж дитина 4 роки, куртку носить другий рік, шапка теж лишилась прошлорічна, тільки черевики докупимо
розумієте, підліток хоче по-моді
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь

50% идёт на Нужно
Еда, коммуналка, таблетки
Считайте влазите?

30 Хочу это маник, новая одежда

20. Отложил и забыл
В тому то і річ що зараз в мене Потрібно - виходить десь 80 відсотків