Ліньки гуглить• 03 ноября 2024
Я себе постійно критикую
Я себе постійно критикую, вимагаю від себе надто багато, через, що в мене вже почались проблеми з психікою. Від себе вимагаю завжди добре виглядати, тому по кілька годин збираюсь на роботу. На роботі часто переживаю стосовно того, чи я нормально виглядаю. Навіть якщо мені роблять компліменти, то я вважаю, що вони кажуть не правду. Вдома постійно намагаюсь щось робити, готую, прибираю, підробляю дистанційно, щось читаю, але всерівно вважаю, що я не достатньо хороша та мало стараюсь. Наприклад, мій чоловік може всі вихідні просто пролежати на дивані, грати ігри чи дивитись телевізор, я так не можу. З чим це може бути пов´язано та як цього позбутись?
Ліньки гуглить
• 03 ноября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Ви дивна, комплекс відмінниці.
Є таке(( це ще з дитинства
Ліньки гуглить
• 03 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
пов´язано з недотрахом. Треба частіше сексом займатись
Це тут до чого?))
АсобеннАя• 03 ноября 2024
Я така, але це йде від батьків, яким я завжди була не така. Так я намагаюся заслужити любов, а, можливо, і право на існування. Завжди заздрила дітям, у яких батьки прості, як голуби, і люблять їх ні за що, безумовно. Я закінчила школу із золотою медаллю, універ з червоним дипломом, зірвала собі спину на городах, намагаючись догодити батькам. І чоловік мій такий же. Питаєш, чи смачно щось - ’нормально’. Ну в тебе язик відсохне добре слово сказати? Ех, шкода говорить.
Пи Пи Пилюля• 03 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Це тут до чого?))
Чтоб расслабляться и переключаться на сферу удовольствие, со сферы достижения, у вас в этом перекос, надо добавить отдыха и удовольствий
Ліньки гуглить
• 03 ноября 2024
Ответ дляАсобеннАя
Розумію Вас, у мене схожа ситуація((
Ліньки гуглить
• 03 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я навіть не вмію відпочивати. Вихідні, чоловік у відрядженні: я поприбирала, приготувала, за собою подоглядала, трохи спорт, але всерівно щось не так, іду зараз курси проходити((
Пи Пи Пилюля• 03 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Ну вот, добавляйте, какую-то йогу медитацию, подруга на танцы пошла, там куча теток , реально сейчас этого не хватает. Рисовать можно, все что лично вам нравится
Ліньки гуглить
• 03 ноября 2024
Ответ дляПриму в дар
Вас так все время критиковал кто-то в детстве, скорее всего мама
Так, мама
Я завжди була гірша за інших, на її думку
Ліньки гуглить
• 03 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Дякую за пораду))
Пи Пи Пилюля• 03 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Так, мама
Ну вот вам причина возможная. Хотя мы дочь постоянно хвалили, хотя ставили планку, т.к я видела, что учиться ей легко. У дочки тоже комплекс отличницы, самозванца и тд, прям учится отдыхать, медитировать, расслабляться. Кому что, одни с прокрастинацией боряться, а другие вот с таким вот, ее первые отношения такой букет выявили, разбираемся теперь
Приму в дар• 03 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Так, мама
Вас чекає довгий шлях до себе. Будь ласка, не опускайте руки, якщо відразу не знайдете ’свого’ психолога.
А ще я декілька разів тут на Подарниці зустрічала згадку про книжку ’Радикальное прощение’ - дівчата були щасливі, що їм вона дуже допомогла, краще, ніж психологи.
Може з неї почніть
Пи Пи Пилюля• 03 ноября 2024
Ответ дляПриму в дар
Може з неї почніть
Спасибо, взяла
Ліньки гуглить
• 03 ноября 2024
Ответ дляПриму в дар
Може з неї почніть
Дякую)) зараз подивлюсь книгу в неті.