ОдинРазНадетое• 03 ноября 2024
Порадьте цукерки...
Питання до любительок солодкого -
які цукерки для вас найсмачніші? Такі, щоб не соромно подарувати людині?
Я затята зож-ниця, цукерок не купувала й не обирала вже років 5, можу зїсти лише якщо хтось пригостить. Зараз мені треба зібрати подарунковий бокс й там повинні бути солодощі, іменинник любить солодке...
Що ви б обрали? Можна в коробці, можна розсипні, головне щоб смачні й не дешеві ) Дякую наперед)
Не прохожу мимо• 03 ноября 2024
Ответ дляАнгелАда
Житомирські ласощі) Я працювала в конд промисловості, то в курсі) Так би знати їх не знала.
До захвату цієї фабрики, вони випускали дуже смачне Пташине молоко в коробках і на вагу в обгортці (мало однаковий самк) і набір ’Вітання із Житомира’ (стріла, пташине молоко, метеорит/прометей).
Пташине молоко спробувала перед війною - спаплюжили, не тей смак, хімічне(( ’Вітання із Житомира’ не знаю яке зараз.
Бабка-байкерша• 03 ноября 2024
Я ще дуже люблю АВС Золотий мигдаль і Фундук, але вони дуже солодкі, трохи менше б цукру. Знайомі і родичі полюбляють рошеновські яйця, Ко-ко, наскільки я пам´ятаю, цікаві такі.
Ответ дляНе прохожу мимо
Так, Птичка їх на слуху була (
Дайте подумать• 03 ноября 2024
Авторе, раджу вам Гощу. В них на сайті є весь асортимент, є красиві набори. Це єдині від яких моя підшлункова не бунтує. Дуже смачні, є і фрукти в шоколаді, є з різними горішками. Ще печиво в них дуже смачне, хоча недевеше.
Квітка Миру• 03 ноября 2024
У меня одни из любимых - Шоколадная ночь Авк. Ок. 600 грн./кг.
Есть в молочном шоколаде и черном. Я люблю с черным шоколадом.
ОдинРазНадетое
• 03 ноября 2024
Ответ дляДайте подумать
Гугл щось не знаходить таке....