Девальвация• 03 ноября 2024
Чи буває людина - душа компанії, а емпатії насправді нуль?
Не завжди, але декілька разів вже було, наче класний, балагур, відкрита душа, усім готовий допомогти, але на ділі виявляється, що людина, ніби навчена, і каже речі, які її навчили казати батьки і суспільства, а за душею пусто, а часто і жорстоко.
котопёс• 03 ноября 2024
Ответ дляДевальвация
Йому не вистачало похвали? А Вас він хвалить?
Так. Я вважаю що мав місце об´єктивний аб´юз з мого боку коли варто було б підтримати і почекати. Можливо це його спровокувало на зміни. Я не знаю точно...
котопёс• 03 ноября 2024
Ответ дляВічний двигун
Мой бывший такой. Мог сорваться ночью на помощь другу, кормил собачек на дороге, помогал бабулям, а дома бил меня по лицу телефоном и выкручивал руки.
Нарцис типовий.
Кава з адреналіном• 03 ноября 2024
мне кажется так чаще всего. Когда у человека сильная эмпатия, он 100 раз подумает, что сказать или сделать, чтоб не обидеть и от того тормозит и его физически не хватает на много людей.
Девальвация
• 03 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Але ж їм вірять, вони такі впевнені, енергійні. Вміють складно говорити, зазвичай.
І, до речі, по моєму досвіду, такі типи, дуже добре інтуїтивно відчувають, хто їх не сприймає, і це для них прямо ворог
палка-копалка• 03 ноября 2024
В мене такий чоловік. Душа компанії, якщо справа стосується застілля та приємного проведення часу, якщо в тих же людей, з якими душевні посиденьки, трапляються якісь проблеми, він ніколи не намагається допомогти чи підтримати. Мова не про физичну допомогу, типу меблі перенести чи з будівництвом допомогти, мова про підтримку, коли людина падає на дно і їй треба моральна чи матеріальна підтримка. Раніше цього не помічала, з часом зрозуміла, що там вся родина така. Батько, взагалі токс. Вєчно недовольне усіма і усім, таке зле ненависне створіння, думаю, це вплинуло на виховання.
Девальвация
• 03 ноября 2024
Ответ дляАгатаХристя
типичный социопат
Чому ж йому довіряють? Не дурні ж люди, і високе начальство тудиж
Вічний двигун• 03 ноября 2024
Ответ длякотопёс
Нарцис типовий.
Да, так и есть. Сразу если фокус внимания переходил на что-что другое, человек испытывал злость
АгатаХристя• 03 ноября 2024
Ответ дляДевальвация
Потому что социопаты умеют себя правильно вести
котопёс• 03 ноября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Ви знаєте вони часто не вміють підтримувати. Для цього потрібна емпатія. Вона не завжди є. Я вище писала що у мене таких чоловік. І ще на старті він якось зізнався що не вміє підтримувати морально. Не знає як. Що його якось попросили підтримати співробітницю бо він жив поруч (там була важка ситуація з пресінгом людини на роботі, рейдер) у неї навіть суіцидальні думки були. Каже я приїхав а що робити не знаю. Каже вона плаче а я дивлюсь і не розумію що маю зробити. Вони не вміють.
А ось фізично - немає проблем принести перенеси..
Девальвация
• 03 ноября 2024
Ответ длякотопёс
Знайомо. Це як каліцтво. Добре, що Ваш чоловік це усвідомлює, мій колишній вважав, що це норма, його просто дратувало, якщо він відчував, що від нього чекають моральної піддтримки
котопёс• 03 ноября 2024
Ответ дляДевальвация
Для них це як сліпому бачити. Він не знає як це. Сухарі. Пожартувати лише може чи залишити наодинці.