Вітаю!
Підкажіть, чи почали ви вже одягати колготки під штани? Чи я одна така мерзлякувата?
І якщо так, то яким брендам/моделям/ товщині віддаєте перевагу? Бо в мене під джинсами опиняються колготки за залишковим принципом: які вже не одягнеш під спідницю чи плаття, але викидати шкода))
Калинові вуста• 04 ноября 2024
Не люблю колготки під джинси.
Тому купую джинси на флісі.
От їх вже більше тижня ношу.
Тому купую джинси на флісі.
От їх вже більше тижня ношу.
Мир Мир Мир!• 04 ноября 2024
Ніколи не одягаю. Штани шерсть чи вельвети зимою, теплі. Колготи тільки під теплі спідниці шерстяні.
После шести ни-ни• 04 ноября 2024
Ответ дляЛапка
Уже пару лет не ношу, было очень тепло
С детства не ношу... Мама в мои 30+ до сих пор мне мозг выносит - ’поддела колготы?’) но есть же масса тёплых штанов
Бутерброд з ікрою• 04 ноября 2024
Давно так не носила. І дуже цьому рада, тому що це дуже незручно і загалом неприємні відчуття. Є просто утеплені штани на випадок вітряної, холодної погоди.
Ответ дляlisa2101
Лосины удобнее.
Лосіни під штани чи просто лосіни?
Ответ дляЛапка
Уже пару лет не ношу, было очень тепло
Я а якось навпаки, з кожним роком все важче і важче почала переносити холодну пору року
Железобетон• 04 ноября 2024
Я взагалі ніколи не вдягаю колготки під штани чи джинси. В мене на зиму довге пальто. Є термолегінси і для прогулянок коли зовсім мороз термобілизна під спортивні штани
Stepa_nida• 04 ноября 2024
Ношу просто цупкі шерстяні брюки в холодну погоду, мені достатньо.
Є кілька пар кашемірових колготоко Кальцедонія, якщо буде прям дуже холодно, можу вдягти, однак за останні 5 років такого не пригадаю. Тим паче, що в офісі норм з опаленням і носити 8 годин таке комбо незручно.
Якщо це якась тривала прогулянка чи інтерактив на вулиці, то термо-лосини вдягаю під штани.
Єдина Країна• 04 ноября 2024
На флісі джинси не можу носити, у мене взагалі від флісу якась як алергія йде, ношу звичайні бавовняні колготи 200 ден.
Ласунка• 04 ноября 2024
Авторе, люди є різної мерзлявості.
Ви на себе дивіться, як вам комфортно.
Я дуже мерзлява. Зараз під джинси з байкою вдягаю колготи з начосом всередині.
Колись докрасувалась до проблем з нирками. Тепер чуть промерзнуть ноги - привіт проблеми і антибіотики, а ще біль.
Тому мені все одно що вдягають інші.
Мені холодно - я вдягаюсь. Тим паче зараз купа одягу теплого і гарного
Ви на себе дивіться, як вам комфортно.
Тому мені все одно що вдягають інші.
руки_Крюги• 04 ноября 2024
Ответ дляlisa2101
Лосины удобнее.
Под джинсы ? Нет . Это же ещё носки нужно тогда
Железобетон• 04 ноября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Моїй донці 10, з минулої зими категорично відмовляється вдягати колготи під джинси. Я її розумію. Тому в неї теж довгі куртки та пальта. І термобілизна під лижні штани для прогулянок
руки_Крюги• 04 ноября 2024
Всегда носила и ношу колготки под джинсы . Может поэтому никогда не простужалась и не болела по женски . Дырявые кстати не ношу даже под джинсы)) , могу надеть с катышками разве что
Українська зірочка• 04 ноября 2024
Ответ дляКалинові вуста
Не люблю колготки під джинси.
Тому купую джинси на флісі.
От їх вже більше тижня ношу.
Тому купую джинси на флісі.
От їх вже більше тижня ношу.
А що, можна купити фірмові джинси на флісі?
Ответ дляlisa2101
Лосіни під штани. Удобніше, ніж колготки.
Мікрофібра чи хб? Я пробувала з лосінами, але дуже напрягало, що резинка від лосін і резинка від носків тиснуть на ногу. З колготками такого немає
Та никада в жизни• 04 ноября 2024
Люблю колготки под любые штаны, в них сразу тепло. Пока не надеваю, мне ещё не холодно без них. Колготки любые.
Тётя Хрюша• 04 ноября 2024
Я мерзлячка. Під джинси вдягаю термобілизну, колготки під спідниці та плаття.
Мию чакри щоденно• 04 ноября 2024
Ответ дляOlga_Vahtangovna
Я всю жизнь ношу колготы в холодную пору. 2 недели назад уже одевала. У меня мочевой очень легко простужается, поэтому всё должно быть в тепле. Покупаю плотные чёрные, только не синтетику. Ничего никогда не чешется и не мешает.
Ответ дляруки_Крюги
Я теж диряві не одягаю. Це якщо катишки почали вкриватися або якщо від сапожок зачіпки пішли. А якщо дірка - то у смітник
руки_Крюги• 04 ноября 2024
Ответ дляOlga_Vahtangovna
Единственное что зашиваю когда порвались у пальцев , но этого не видно когда зашьещь
Мию чакри щоденно• 04 ноября 2024
Ответ дляЄдина Країна
Да ,моя кожа флис тоже не любит,мягко говоря.