ДаЗдраПерма• 04 ноября 2024
В чому взуті ходять ваші підлітки зараз?
У моїх є кросовки трошки плотніші, але без утеплення і зимові чоботи, в яких зараз ще жарко буде. До школи 5хв ходьби. От думаю чи варто купувати ще черевики демі
Незнакомлюся• 04 ноября 2024
Ответ дляТАЗератти
А вони не розпадуться ?
сама чекаю, то може тоді перевзується
тогдалия• 04 ноября 2024
Ответ дляВсе буде
Ходить в коротких літніх конверсах( має ще високі шкіряні конверси і зимові кросівки Коламбія). Правда в моєї 14 річної дитинки вже р.47)
Який розмір? Надіюсь, хлопчик:)
Підкажіть, які марки берете і де. В моїх 45,5-46 в старшого та 44 в меншого (14р). Де ви що їм купуєте? Моїм все не таке, а вибір розміру невеликий
Все буде• 04 ноября 2024
Ответ длятогдалия
Який розмір? Надіюсь, хлопчик:)
я ж написала р.47. хлопчик.
вже давно доросле взуття
кеди конверс. фірмові кросівки. в цьому році ходив в пумі. в минулому скечерси і нью беланси
вже давно доросле взуття